Ucuza Xbox Series X nasıl alınır?

Hem PS'de hem Xbox platformunda çevrimiçi oynayabileceğiniz oyunların çevrimiçi sunucularına bağlanabilmek için Xbox Live Gold / PS Plus üyeliğiniz olmak zorunda.
Amazon.de'den sorun olur mu acaba? Konsolda problem olursa tamir ederler mi bir de?
Hayır, olmaz. Amazon DE'den aldığın konsolun tüm Avrupa ülkelerinde (Türkiye dahil) garantisi mevcut. Çevrimiçi olarak Microsoft hesabına konsolu eklemen yeterli bu hizmetten yararlanabilmek için.

Bence 1 ay kadar bekle fiyatları düşecek o zaman.

Kalici olacak o vergi kimse umitlenmesin hocam MB hazinesi 50 milyar dolar acikta kamu sinegin yagini sikacak neredeyse ins odemeler dengesi sorunu olmaz yoksa birakin Xbox'i bankalardaki paralar telef olur.
Hem PS'de hem Xbox platformunda çevrimiçi oynayabileceğiniz oyunların çevrimiçi sunucularına bağlanabilmek için Xbox Live Gold / PS Plus üyeliğiniz olmak zorunda.

Hayır, olmaz. Amazon DE'den aldığın konsolun tüm Avrupa ülkelerinde (Türkiye dahil) garantisi mevcut. Çevrimiçi olarak Microsoft hesabına konsolu eklemen yeterli bu hizmetten yararlanabilmek için.
Sanirim amazon.de den alicam ne uzucu ulkemden alamamak tesekkurler ingilizcem yok tecrubeniz varsa bana alirken yardimci olabilirmisiniz lutfen

Amazon.de'nin Türkçe dil ve Türkçe müşteri hizmetleri desteği var. İngilizce olarak alışveriş yapmak zorunda değilsiniz.

1607475826365.png

Dil sorunu var ingilizcem cok az ve internetten fiyat ogrenebilecegim bir firma bile bulamadim kiril alfabesi gibi lanet olsun.

Hocam siteden bakiodum livegold istio ücretsiz oyunda bile ilginc.

Livegold oyunu Online oynamanı sağlıyor eğer livegoldun yoksa oyunu çevrimdışı olarak oynayabiliyorsun ben Xbox kullanırken 1yıllık alıyordum ucuz oluyordu ama zaten artık Gamepass ile birlikte veriyormuş livegoldu bu cidden mükemmel bir şey hocam amazon.de ile konuştum ben daha önce en sonda yazan vergiden daha fazlasını ödemiyorsun asla eğer olurda bir sıkıntı olursa bile Amazon ödüyor fazladan vergiyi. Xbox konusuna gelirsek ben şahsen PlayStation 5 tercih ettim sebebide şöyle Xbox'un eyvallah iyi güzel Gamepass'ı var bir sürü oyunu var ama yeni nesili yeni nesil olduğunu gösteren oyun neredeyse yok ama yüksek ihtimalle 1yıl içinde arayı kapatır diye düşünüyorum konsolun kalitesini konuşmaya gerek yok zaten hem sağlamlık olarak hem içindeki donanım olarak gayet iyi ben PlayStation 5 şimdi aldım yazında akrabam Almanya'dan gelirken Xbox Series X getirecek bana.
Bu PS5'te geçerli mi? Ukrayna'dan gidip alacağım, garantisi olur mu?

Hocam yanlış olmasın ama ben olmuyor diye biliyorum bence burada birilerine sormak yerine Sony'ye mail at kesin olsun.

Bu PS5'te geçerli mi? Ukrayna'dan gidip alacağım, garantisi olur mu?
Hayır, değil. Sony Eurosia garanti hizmetini artık kaldırdı. Artık her ülkenin cihazı kendi hizmet sınırları içerisinde iken ücretsiz servis hizmetinden yararlanabiliyor. Cihaza bir şey olması durumunda Ukrayna'da bulunan servise teslim edebilirsen (kargo yoluyla vs) ama yararlanmaya devam edersin.

Geri
Yukarı