Uczpre güvenilir mi?

Muhtemelen her yere aynı şeyi yapıştırıyorsun ve yalan olduğuna eminim. Güvenmeyin buna.
1614847860301.png

Al kanıt. 2 yıldır kullanıyorum. İnanmazsan inanma.

Değil çalıntı hesap veriyorlar 1 hafta için de geri alıyorlar hiç bulaşmayın 2 tane arkadaşım öyle satın aldı 1 inin 1 saat içinde geri alındı diğeri 3.günde

Değil çalıntı hesap veriyorlar 1 hafta için de geri alıyorlar hiç bulaşmayın 2 tane arkadaşım öyle satın aldı 1 inin 1 saat içinde geri alındı diğeri 3.günde
Hocam ben kullanıyorum hala hesabı. Uczpre'den aldım.
2 yıl oldu.

Hocam ben yaklaşık 1 sene önce falan almıştım ilk verdikleri hesap 7 saat sonra patladı desteğe yazdım yeni hesap verdiler ve şifreyi değistirmememi söylediler hesap hala çalışıyor ama pek güvenilir bir site değil.

şu an saat 22:56 saat 21:29da satın aldım şifreyi falan değiştirdim daha demin çalındı diyecek söz yok almayın aldırmayın 10 tllik oynasaydık bari

şu an saat 22:56 saat 21:29da satın aldım şifreyi falan değiştirdim daha demin çalındı diyecek söz yok almayın aldırmayın 10 tllik oynasaydık bari
Hocam şifreyi değiştirdiysen nasıl çalınsın?
Demir hesap mı aldınız hocam? 5 TL'lik olanı mı?

Ben iki tane aldım, birini hâlâ arkadaşım kullanıyor, diğerini ise bir hafta falan kullanabildim. Desteğine yazınca değiştirdiler hesabı, gerçi o da ona yakın bir sürede kullanılamaz oldu. Tavsiyem minecraft.net'ten alın, ben öyle yaptım.

Bir de şu Endless Kaan arkadaşın yazdıklarına güvenmeyin, sadece tavsiye. "Yanlış hatırlıyorsun" nasıl bir argüman ya 😄

Geri
Yukarı