Uczpre güvenilir mi?

strongTURK

Decapat
Daha fazla  
Merhaba. Ben Uczpre'den Minecraft Premium hesap almak istiyorum. Bana ismimi soruyor fakat ben vermek istemiyorum. Uyduruktan bir isim girsen bir sorun çıkar mı? Sizce Uczpre'den bir şey alınır mı? Şimdiden teşekkürler. İyi günler.

Birkaç ay anca kullanırsın. O hesapları geri elinden alıyorlar.

Peki Steam random key alsam bir şey olur mu?
Arkadaşım bu siteden aldı ve 2senedir kullanıyor. Ben bir şansımı denemek istiyorum. Zaten 2'li elmas hesap alacağım. Çok pahalı bir şey de değil. Fakat isim girme konusunda tereddütteyim. Uyduruktan bir isim gireyim mi sizce.

Son düzenleme:
Arkadaşım bu siteden aldı ve 2senedir kullanıyor. Ben bir şansımı denemek istiyorum. Zaten 2'li elmas hesap alacağım. Çok pahalı bir şey de değil. Fakat isim girme konusunda tereddütteyim. Uyduruktan bir isim gireyim mi sizce.
Hesaplar bir iki aya genelde gidiyor. Alıp 4-5 sene kullananlar var açıkçası.

Şahsi önerim minecraft.net dışından bir yerden almamanızdır veya güvenilir bir epin sitesinden gift code olarak alabilirsiniz.

İsim girmek istemezseniz sallayabilirsiniz.

Yıllar önce aldığım hesap hala duruyor. Belki aylarca durur, belki aldıktan 2 gün sonra gider. Tek seferlik garanti veriyorlar. Size kalmış alıp almamak.

2 yıl önce oradan hesap almıştım. Hâlâ kullanıyorum. Bence alın. Arkadaşım aldı, 3 ay kullandı ve çalındı. Ben 2 yıldır sorunsuz kullanıyorum. 5 aydan fazla süredir çalınmazsa, daha da çalınmaz zaten.

Peki siz gerçek isminizi verdiniz mi siteye. Ben ismimi vermek istemiyorum da :D. Uyduruk bir isim versem sorun çıkar mı?

Yeni konular

Geri
Yukarı