Uczpre güvenilir mi?

Üzgün Makaron

Hectopat
Daha fazla  
Merhaba, Minecraft hesabı almak istiyorum fakat kendi sitesinden almaya kalktığımda fiyatı 250 TL gibi bir ücrete mal oluyor. Ucz preye girdiğimde ise fiyatlar daha ucuz. Bu hesapları alıp epostasını değiştirsem hesabın elimden gitme riski var mı?

Dosya Ekleri

• Ekran Görüntüsü (928).png
    Ekran Görüntüsü (928).png
    20,4 KB · Görüntüleme: 95
Merhaba, Minecraft hesabı almak istiyorum fakat kendi sitesinden almaya kalktığımda fiyatı 250 TL gibi bir ücrete mal oluyor. Ucz preye girdiğimde ise fiyatlar daha ucuz. Bu hesapları alıp epostasını değiştirsem hesabın elimden gitme riski var mı?

Evet güvenilir, 3 yıldır alıcısıyım ve hiçbir sorunla karşılaşmadım bir şey olursa destek üzerinden hesabınızı geri kurtarabilirsiniz.

2 yıl önce Altın Premium almıştım hala sapasağlam, hesabı aldığımda girmemişti sonra Facebook desteklerine ulaştım. Yeni hesap verdiler ve dediğim gibi 2 yıldır bir sıkıntı yok.

Bir yerde duymuştum; sanırım her yılbaşı Resmi Mağaza'da Minecraft'ta %50 indirim oluyormuş, yılbaşını bekle bence (araştırmanı öneririm bu arada emin değilim pek).
Hem maili falan değişse ne olur adam destek'e 2-3 mesaj yazsa anında geri alır hesabı.

Yeni konular

Geri
Yukarı