Udemy 50 TL C# kursu önerisi

İlk attığınız kurs güzel gibi gözüküyor birden fazla dil var ancak yorumları pek beğenmiş gibi durmuyor. Arada kaldım yani.
Hali Hazırda dersi alıyorum. Ayrıca Murat hocanın youtube kanalında ücretsiz derslerde var.
YouTube'dan takip ediyordum Murat hocayı. Bu dersi alırım gibi. Ders anlatımı nasıl bu kursun tavsiye eder misiniz?

İlk attığınız kurs güzel gibi gözüküyor birden fazla dil var ancak yorumları pek beğenmiş gibi durmuyor. Arada kaldım yani.

YouTube'dan takip ediyordum Murat hocayı. Bu dersi alırım gibi. Ders anlatımı nasıl bu kursun tavsiye eder misiniz?
Ders anlatımı çok güzel çoğu şeyi öğreniyorsunuz ödevlerlede destekleniyor. Kurs 2017'de hazırlanımış biraz eski olduğu için bir kaç amatörlük var açıkçası. Murat hocanın başka C# kurslarıda var dilerseniz ilerde dahada geliştirebilirsiniz. Onlarda baya eğlenceli tavsiye ederim.

Belki karşıt görüşlü biri çıkabilir ancak Udemy bana boş bir yer geliyor. Para vermeye değmez.
Aslında kursu aldırmak için verdiği vaatler abartı bence, sanki programın tamamını bitirince hemen para kazanmaya başlayacakmışsın gibi bir hissiyat vermeleri yanlış, sadece kurs ile yetinmeyip senin de muhakkak kendin bir şeyler yapman lazım, ayrıca bence 20TL'ye gayet ideal ödevleri olsun soru sorma olsun detaylı anlatımı varsa hocanın gayet güzel.

Aslında kursu aldırmak için verdiği vaatler abartı bence, sanki programın tamamını bitirince hemen para kazanmaya başlayacakmışsın gibi bir hissiyat vermeleri yanlış, sadece kurs ile yetinmeyip senin de muhakkak kendin bir şeyler yapman lazım, ayrıca bence 20TL'ye gayet ideal ödevleri olsun soru sorma olsun detaylı anlatımı varsa hocanın gayet güzel.
İsteyen alır ama ben karşıtım. Para boşuna gitmesin. Gerçekten güzel içerik üretenler var ama hepsi değil.

Yeni konular

Geri
Yukarı