Udemy C# eğitim seti almaya gerek var mı?

Dragneel.99

Kilopat
Makaleler
1
Yer
Dünya
Daha fazla  
Bildiğiniz üzere Udemy, uzun zamandır eğitim setlerinde büyük bir indirim yapıyor. Ben de okuldan gördüğüm bilgilerin üzerine katmak amacı ile C# başlangıç setini almayı düşünüyorum. Fakat Youtube'a baktığımda onlarca eğitim setleri karşıma çıkıyor. Sizce bunların arasında bir fark var mıdır?

Dostum yabancı kaynaklar da var udemy üzerinde. Yabancı dilin varsa yabancı kaynak öneririm. Ben Basic için yerli kaynaktan aldım, adamın bilgisi benim yanımda fos...

Bildiğiniz üzere Udemy, uzun zamandır eğitim setlerinde büyük bir indirim yapıyor. Ben de okuldan gördüğüm bilgilerin üzerine katmak amacı ile C# başlangıç setini almayı düşünüyorum. Fakat Youtube'a baktığımda onlarca eğitim setleri karşıma çıkıyor. Sizce bunların arasında bir fark var mıdır?
Jankatın 10000 üzerinde öğrencisi olan zaten en popüler setlerden birini kullanıyorum şu anda. 63.Dersteyim o kadar sade ve düzgün anlatıyor ki ayrıca sorulan soruları mümkün olduğunca cevaplıyor ve zaten kursun öğrencisi de fazla olduğu için öğrencilerde birbirlerine yardımcı oluyor bildikleri şeylerde.Tavsiye ederim.Normalde bende youtube veya başka siteler üzerinde bu kadar ücretsiz kaynak varken para vermeyi biraz manasız bulmuştum ama almak pişman etmedi.

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı