Udemy İngilizce kursa altyazı

spinozapsinoza

Hectopat
Makaleler
1
Yer
Diyarbakır
Arkadaşlar Udemy'de sahip olduğum birkaç kursum var fakat İngilizce. İzlediğim videoya alt yazı ekleyen bir program bulabilir miyim?
(Ingilizce izlemememin sebebi terim sözcükler. )

Anladığım kadarıyla Udemy İngilizce alt yazıyı Türkçe çeviri yapmak istiyorsunuz. Bunun için benim uyguladığım bir yöntem var, fakat biraz uğraştırıcı.

1. Udeler programı ile Udemy kursunu indir (hem video hem srt dosyası inecektir).
2. Subtitle Translator - Translate & Edit Subtitles bu site üzerinden İngilizce olan srt dosyasını yükleyin ve Türkçe'ye çevirip indirin.
3. VLC programı ile videoyu açıp Türkçe srt dosyasını import edin. Artık videoyu Türkçe alt yazı ile izleyebilirsiniz.

Anladığım kadarıyla Udemy İngilizce alt yazıyı Türkçe çeviri yapmak istiyorsunuz. Bunun için benim uyguladığım bir yöntem var, fakat biraz uğraştırıcı.

1. Udeler programı ile Udemy kursunu indir (hem video hem srt dosyası inecektir).
2. Subtitle Translator - Translate & Edit Subtitles bu site üzerinden İngilizce olan srt dosyasını yükleyin ve Türkçe'ye çevirip indirin.
3. VLC programı ile videoyu açıp Türkçe srt dosyasını import edin. Artık videoyu Türkçe alt yazı ile izleyebilirsiniz.
Hocam film vs için iyi bir yöntem ama 62 saatlik kursa ne yapacağım ben şimdi. 😔

Kardeşim AI Video Altyazıları ve Immersive Çeviri - Trancy isimli eklentiyi bulup indir. Birkaç Udemy videolarının çevirilerine baktım eğer eğitmen o eğitime altyazı olarak İngilizceyi koyduysa çeviriyor. Bir kontrol et derim.

Yeni konular

Geri
Yukarı