Udemy internet sitesi neden yönlendirmeli?

gemiciadam

Kilopat
Yer
İzmir - KARŞIYAKA
Daha fazla  
Meslek
Gemi İnşaatı / Makina Mühendisliği
Merhaba arkadaşlar Udemy'den ilk defa bir kurs satın alacaktım. Fakat Google da Udemy yazınca çıkan ilk sayfaya girerken sayfa yönlendirme yaparak Udemy'e giriyor. Adres çubuğunda başka adresler yazıyor birkaç saniye sonra Udemy açılıyor. Bende o yönlendirmeden dolayı bilgileri girip almadım bir şey fakat daha önce giriş yaptığım için Udemy'den o yönlendirmeli Udemy giriş sayfasında da benim profilim açılıyor. Google da ikinci seçenekte ki Udemy'e tıklarsam direk yönlendirme olmadan açılıyor. Son olarak ilkinde reklamda yazıyor ve adresleri ikinciyle birebir aynı. Tam olarak anlamadım aydınlatırsanız sevinirim.

Son düzenleyen: Moderatör:

Bu siteyi diyorsun sanırım. Udemy'nin reklam tıklamalarını vs. analiz etmek için kullandığı bir site olabilir. Eninde sonunda resmi siteye yönlendiriyor ama. Endişeye gerek yok yani.
Evet hocam bu ve başka bir site daha çıkıyordu bende acaba bir sıkıntı mı var dedim. Ek kart ile ödeme yapmayı düşünüyorum. Edge tarayıcısından hiç oturum açmadığım yerden sıfırdan oturum açıp ek kart ile satın alacağım daha iyi olur diye düşünüyorum.

Geri
Yukarı