Udemy kursları işe yarıyor mu?

Geliştirici

Decipat
Makaleler
1
Herkese merhaba. Bugün sizlere tartışabileceğimiz bir konu açmak istedim. Gerek benim gerekse sizlerin illaki Udemy hesabı olmuştur. Benim Udemy hesabımda neredeyse baksanız az olabilir ama 10-15 tane kurs var. Bunlardan biri de Udemy üzerinde popüler olan modern web geliştirme kursu. Zamanında 30-40 TL'ye düştüğü zaman almıştım hemen. Fakat merak ediyorum, hiç böyle Udemy'den kurs alıp izleyip, bitirip gelişen var mıdır? Başlayacağım fakat, bir gelişim sağlayamam diye tereddütteyim. Siz ne düşünüyorsunuz?

Eğer düzgün bir şekilde atlamadan anlayarak , çalışarak öğrenirsen tabi ki bir şeyler katar sana .

Yıllar önce üniversite zamanında, After Effects program bilgimi geliştirmek için Udemy'den indirimdeyken ben de bir kurs almıştım ve çok memnun kalmıştım. YouTube gibi ücretsiz platformlarda da etkili kurslar var fakat Udemy'deki en sevdiğim özellik, kursun konu başlıklarına göre bölünmüş olması ve ilerlemeni o çizelge üzerinden rahatça takip edebilmen. Kesinlikle verdiğin paranın hakkını alırsın ama kurs seçimlerinde biraz dikkatli ol, kursun içeriğini oluşturan kişiyi de biraz araştırmanı tavsiye ederim.

Geri
Yukarı