Udemy sertifikalarının ne gibi faydaları var?

Sparkyy

Hectopat
Daha fazla  
Merhaba, yakın bir zamanda Udemy üzerinden bir C# kursu almayı planlıyorum ve sertifika da veriyorlarmış bunun ne gibi yararı var?

@533388 hocam haha atmanızı anlayamadım yararı var mı diye soruyorum ben de burada kimseyi aptal konumuna düşünüyorsunuz haha atarak.

Son düzenleyen: Moderatör:
Peki geçerliliği olan adam akıllı bir yazılım sertifikası almak mümkün mü?
BTK akademi sanırım sertifikalar arasında en iyisidir. Bunun yanı sıra bilgeadama bakabilirsin. Ama firmalar bence bunların hiçbirini baz almaz. Kendi sınavlarını kendileri yapıyor tamamen bilgini ölçüyorlar. Eğitime bile dikkat etmeyenler var artık. Bilgi yeterlimi değilmi ona bakıyorlar.

@Sparkyy aptal konumuna koymuyorum. Hiçbir geçerliliği yok sakın bu kurslara para kaptırmayın Udemy hesabımı yaklaşık 1 2 yıl önce kapattım. Belki çok para vererek ise yarayan sertifika alırsınız.

@Sparkyy aptal konumuna koymuyorum. Hiçbir geçerliliği yok sakın bu kurslara para kaptırmayın Udemy hesabımı yaklaşık 1 2 yıl önce kapattım. Belki çok para vererek ise yarayan sertifika alırsınız.
Anladım hocam yanlış anlamışım özür dilerim. Önerdiğiniz sanal yazılım kursları var mıdır?

Hayir, hicbir anlami yok.
Sertifikayi teknolijiyi gelistiren otoriteden almiyorsaniz anlamsizdir. Oracle Java, Microsoft Azure, Amazon AWS sertifikalari gibi. Onlar da kurs acmaz zaten 30 40 liraya hello world yazmak icin.

Geri
Yukarı