Udemy Unity kursu alınır mı?

Gerçeklik

Hectopat
Makaleler
1
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
İşlemci : i5-9400F/ Ekran Kartı : GTX 1650 4 GB GDDR6 / RAM: 16 GB G SKILL / Windows 11 Pro
Telefon : iPhone 11 64 GB
Meslek
Oyuncu
Kurs bu: Unity C# | Sıfırdan Profesyonelliğe | 3D | 2D Oyun Yapımı
Düzeyim: Yeni başlayan
İstediğim etkileri: Oyun yapabilmek, (Çok önemli) Online oyun yapabilmek, Karakter ve harita modelleyebilmek ve Çok da gerek yok ama Voice Chat sistemi eklemek.
160 TL'ye bu kadar şey isterim şahsen. Önerir misiniz?

Son düzenleyen: Moderatör:
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Al sana bedava.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Al sana bedava.
Maalesef 4 saatlik izleyecek kadar ingilizcem yok.
Bu kurslar 26 TL'ye düşüyordu sanırım. Araştırmanızı öneririm fiyat konusunu.
155 saat olduğu için olabilir bu fiyatta.

Kurs bu: Unity C# | Sıfırdan Profesyonelliğe | 3D | 2D Oyun Yapımı
Düzeyim: Yeni başlayan
İstediğim etkileri: Oyun yapabilmek, (Çok önemli) Online oyun yapabilmek, Karakter ve harita modelleyebilmek ve Çok da gerek yok ama Voice Chat sistemi eklemek.
160 TL'ye bu kadar şey isterim şahsen. Önerir misiniz?
Udemy'de kurslar genelde 36,29TL gibi fiyatlara sık sık düşüyor. İndirim genel, yani tüm kurslara etki ediyor ama bazı kurslar aynı fiyatta kalabiliyor. Fazla aceleniz yoksa indirim günlerini beklemenizi öneririm.

Udemy'de kurslar genelde 36,29TL gibi fiyatlara sık sık düşüyor. İndirim genel, yani tüm kurslara etki ediyor ama bazı kurslar aynı fiyatta kalabiliyor. Fazla aceleniz yoksa indirim günlerini beklemenizi öneririm.
Biraz bekleyeceğim o zaman.

Biraz bekleyeceğim o zaman.

Beklerken YouTube'dan de yavas yavas C# algoritma veya degiskenlerini ögrenebilirsin bunları iyi ogrenmen gerekecek sakın hemen oyun yapmaya kalkma cok hata alırsın birden sıkılırsın mesela flappy bird yapmaya calış 2-3 kere izle video kapat kendin yap yaparsan 30 dakika sonra tekrar yapmaya calis.

Voice chat sistemi eklemek, online oyun yapmak vs. spesifik hedeflerinizi bir kenara bırakın (silin demiyorum rafa kaldırın diyorum) ve sadece öğrenmeye bakın.
Maalesef 4 saatlik izleyecek kadar ingilizcem yok.

155 saat olduğu için olabilir bu fiyatta.
Ayriyeten kendinizi İngilizce konusunda geliştirmelisiniz, mesela bahsi geçen 4 saatlik videoyu izleyebilip idrak edebilmelisiniz.

Voice chat sistemi eklemek, online oyun yapmak vs. spesifik hedeflerinizi bir kenara bırakın (silin demiyorum rafa kaldırın diyorum) ve sadece öğrenmeye bakın.

Ayriyeten kendinizi İngilizce konusunda geliştirmelisiniz, mesela bahsi geçen 4 saatlik videoyu izleyebilip idrak edebilmelisiniz.
Bir oyuna ingilizce dili ekleyebilecek kadar ingilizcem var.

Geri
Yukarı