Ücretsiz Diğer Udemy Yalan Tespiti Kursu

Arkadaşın açtığı ilk bu tarz konu değil çünkü. Açtığı çoğu indirim konusunu rozet için açıyor. Çoğunun da insanların işine yaradığını düşünmüyorum ben.
Ben @Linux Kaymak hocamı çok boş konularda görmedim ama başka bir arkadaş sırf paylaşmak için paylaşıyor. Geçenlerde 7 bin TL'lik kulaklık için indirim konusu açmıştı. Çok iyi biliyor ki abartı rakamlara sahip ürünleri birçok kişi alamıyor. Sırf rozet için yapıyor. Adını verip gerginlik çıksın istemiyorum ama bu saçmalamaya dönüyor.

Birisi konu açtığı için rozet almış almamış umurumda değil. Bu kurs bana faydalı olacağa benziyor konu sahibine teşekkür ederim.

Az önce hesap açıp kursu aldım minimum 15 saat denilmiş süresi için hadi 14 saati boş olsun son 1 saatte bile bir şeyler öğrensem kârdır diye bakıyorum.

Ben @Linux Kaymak hocamı çok boş konularda görmedim ama başka bir arkadaş sırf paylaşmak için paylaşıyor. Geçenlerde 7 bin TL'lik kulaklık için indirim konusu açmıştı. Çok iyi biliyor ki abartı rakamlara sahip ürünleri birçok kişi alamıyor. Sırf rozet için yapıyor. Adını verip gerginlik çıksın istemiyorum ama bu saçmalamaya dönüyor.
Destek bileti açıp durumu iletebilirsiniz, ya da direkt raporlayabilirsiniz mesajdan.

Vasfı olmayan konularla sırf rozet için bu bölümü işgal ediyorsa fark eder hocam.

Hiç zannetmiyorum hocam. Editörler bu konuda o kadar ilgili değiller. Bana kalırsa rozetlere katı kurallar getirilmesi gerekiyor. Kategoriye sunduğu mesaj ve çözüm sayısından çok gerçekten o kategori için yararlı hamlelerde bulunuyor mu diye incelenmesi gerekiyor.

Belki görmüşsünüzdür bir arkadaş indirim bölümünde dalga geçer gibi kaşık linki paylaşmıştı. İndirim bulamıyorsanız saçma sapan şeyler atmayın yani. Kurdan ve zamlardan dolayı şu an adamakıllı ben de indirim bulamıyorum. Atacak bir şey gerçekten yok. Ne yapayım 5-10 TL inmiş kaşığın linkini mi paylaşayım? Rozette giderse gitsin. Çok umurumda değil yani.

Sırf bu amaç uğruna sayfayı kirletiyorlar. Başta forumda yayınlandığım birkaç indirimde ben de yanlış yorumladığım ürünler oldu. Sonradan fiyatı yorumlamayı, karşılaştırmayı öğrendim. Bu arkadaşlarınki öyle değil ama. Bilerek sırf rozet için yapıyorlar.

Son düzenleyen: Moderatör:

Geri
Yukarı