Udemy'de kurs alınır mı?

edreac

Hectopat
Daha fazla  
Merhabalar yazılım öğrenmek istiyorum Udemy de kurslar var ücretli sizce onlardan birini alsam öğrenebilir miyim? BTK akademide de kurslar var oradanda öğrenebilir miyim ne önerirsiniz acaba?

Bence YouTube'dan yabancı dilin varsa en kolayı oradan. Yoksa bile bazıları bayağı anlaşılır anlatıryor.

Udmy kursları daha düznli oluyor. Çalışırken daha rahat ediyorsunuz. Eğer almayı planladığınız bir kurs varsa indirime girmesini bekleyin.

Merhabalar yazılım öğrenmek istiyorum Udemy de kurslar var ücretli sizce onlardan birini alsam öğrenebilir miyim? BTK akademide de kurslar var oradanda öğrenebilir miyim ne önerirsiniz acaba?
BTK akademide diploma falanda veriyorlar galiba fakat udemy kötü değil. Pek fark yok bence.

Türkçe olarak BTK Akademi, YouTube veya Udemy kullanabilirsiniz. İngilizcenize güveniyorsanız Coursera üzerinden kurslara başvurabilirsiniz. (Kur farkından dolayı fahiş fiyatlar söz konusu. Eğer öğrenciyseniz gelirinizin olmadığını, Türkiye'de yaşadığınızı, kriz ve kur farkını belirterek maddi yardım programına başvurun. Verimli sonuç alındığını duydum.)

Yaşınız kaç, yazılımı ne için öğrenmek istiyorsunuz, okuduğunuz bölüm nedir, matematik ve İngilizce ile aranız nasıl?

Yorumları oku kursun. Ona göre karar ver.
İstersen YouTube'da o kursu arattır. Bazen Udemy kullanıcıları Youtube'da paylaşıyor.

Yaşınız kaç, yazılımı ne için öğrenmek istiyorsunuz, okuduğunuz bölüm nedir, matematik ve İngilizce ile aranız nasıl?

Yaşım 15 Anadolu lisesine gidiyorum 10. sınıfım sayısal seçeceğim ingilizcem iyi değil.

Yorumları oku kursun. Ona göre karar ver.
İstersen YouTube'da o kursu arattır. Bazen Udemy kullanıcıları YouTube'da paylaşıyor.

Udemy de gördüğüm bazı kişileri YouTube ve BTK akademide de görmüştüm.

Geri
Yukarı