Diğer Udemy'de kurslar 49.99 TL!

Önerebileceğiniz İngilizce kursu var mı ?
Kurs önermem. Bluestack kurup premium apk'lar kurun. Oradan çalışın daha çok etkisini görürsünüz. Ben kendi deneyimime göre yorumu yaptım belki sizin eğitim alışınız farklıdır. Valla söylediğim şey forumda serbesttir umarım neyse.

Udeler sağ olsun hiç para vermeden alabiliyorum :D
İnsanların haklarına giriyorsunuz. Burada hak savunucusu ben değilim ama sırf destek olmak için kaç kişiden kurs aldım. Tamam bazı insanların kursları çok kötü iyi gibi pazarlıyorlar veya başka muhabbetler dönüyor ama bazı insanlar çektikleri kursların karşılığını gerçekten hak ediyor. Hadi indirdiniz onlar sayesinde para kazanıyorsanız o daha sıkıntı kendi kişiliğiniz için.

İnsanların haklarına giriyorsunuz. Burada hak savunucusu ben değilim ama sırf destek olmak için kaç kişiden kurs aldım. Tamam bazı insanların kursları çok kötü iyi gibi pazarlıyorlar veya başka muhabbetler dönüyor ama bazı insanlar çektikleri kursların karşılığını gerçekten hak ediyor. Hadi indirdiniz onlar sayesinde para kazanıyorsanız o daha sıkıntı kendi kişiliğiniz için.

Hocam bilginin hırsızlığı olmaz.

Dostum aslında tam ifade edememişim kendimi, gereksiz kurslar için kullandım yoksa şu an hesabımı atayım 60 küsur kurs var. Hakkını verenlerin çoğuna karşılığını verdim. Bir de öğrenci adamız sağlam birçok kurs 600 TL civarı ne yapayım aldığım krediyi mi yatırayım tek kursa :))

Geri
Yukarı