Diğer Udemy'de kurslar 49.99 TL!

Dostum aslında tam ifade edememişim kendimi, gereksiz kurslar için kullandım yoksa şu an hesabımı atayım 60 küsur kurs var. Hakkını verenlerin çoğuna karşılığını verdim. Bir de öğrenci adamız sağlam birçok kurs 600 TL civarı ne yapayım aldığım krediyi mi yatırayım tek kursa :))
Ben biraz agresif davrandım kusura bakmayın. Doğrudur.

İstediğim kurslara baktım fakat hala 170 TL. Gizli sekme, farklı tarayıcı falan denedim ama aynı.
İstediğiniz kursun fiyatı düşmediyse öğretici indirim kapsamına almamış demektir o kurstan indirim beklemeyin. Ben birkaç hocayla konuştum o meseleyi adam "bilgim değerli ucuzdan veriyorum kötü yorum yapıyorlar kötülemek için" deyip indirime sokturmuyor kursunu.

İstediğim kurslara baktım fakat hala 170 TL. Gizli sekme, farklı tarayıcı falan denedim ama aynı.

Ben normal Chrome'dan hesabıma girdim telefonda 70 TL PC de 50 TL gözüküyor şimdi Almanca dersi alacağım 50TL.

YouTube'dan kimi önerirsiniz?

Sıfırdan mı öğrenmek istersiniz?
Okul hayatı ve iş için mi?
Basit cümleler günlük hayat da konuşma mı?

Genel olarak A2-B1 arası bir yerdeyim diyebilirim. Genel olarak daha da ilerletmek istiyorum. Ayrıca listening ve Speaking'de de kötüyüm biraz.

Eğer izlemediyseniz tavsiye ederim (link).
Eğitim ve iş derecesinde de:
Haluk tatarın dersi var ama 340 video çok uzun (link).
Eğer günlük hayat için istiyorsanız yukarıdaki linkteki fk language adlı kanalın 40 videoluk serisi hiç sıkmaz, dersleri çok eğleneceli.
bu adamın kanalında Almanca dersi de var ama o anlatmıyor diye gittim Udemy'den aldım.

Uygulamadan giriyorum 69.99 tarayıcıdan(oturum kapalı) giriyorum 49.99 gösteriyor ne yapmam lazım?

Tarayıcıdan satın alın uygulamadan istediğiniz yerden izlersiniz videoları, ben böyle yaptım bir sorun çıkmadı:)

Yeni konular

Geri
Yukarı