Üç aydır elektrik faturasını ödemeyen Kemal Kılıçdaroğlu'nun elektrik faturası 1030 TL

Artık koltuğu başka birine bırakarak. Adam her konuştuğunda kendini biraz daha batırıyor. Zaten adam iktidarın Allah yerine Atatürk diyen versiyonu.

Türkiye hiç iyi bir dönemden geçmiyor, ne olacak bu halimize bilmiyorum. Her geçen gün olmaz dediklerimiz oluyor. Bugün BİM'e girdim, etiketlere bakınca ufak çaplı sinir krizi geçirip çıktım.

@botstepz sürekli Erdoğan'a karşı seçim kaybediyor. Bir koltuğu bırakmıyor.

Ya kaybetmesinde de değilim son seçimi saymazsak olaylara yüzeysel açıdan bakanlar için Erdoğan'a oy vermek zaten gayet mantıklıydı. Ama adam Erdoğan'ın bu kadar kolay oy kaybedeceği bir dönemde bile saçmalayıp oy kazanamıyor. Zamanında dalga geçerdik ama gerçekten bu adamda liderlik vasfı yok.

Türkiye hiç iyi bir dönemden geçmiyor, ne olacak bu halimize bilmiyorum. Her geçen gün olmaz dediklerimiz oluyor. Bugün BİM'e girdim, etiketlere bakıcna ufak çaplı sinir krizi geçirip çıktım.

Yani artık bu fiyatlara alışmak gerekiyor. Ne kadar bu durum üzücü olsa da şu an bizim elimizden bir şey gelmiyor.

Ya kaybetmesinde de değilim son seçimi saymazsak olaylara yüzeysel açıdan bakanlar için Erdoğan'a oy vermek zaten gayet mantıklıydı. Ama adam Erdoğan'ın bu kadar kolay oy kaybedeceği bir dönemde bile saçmalayıp oy kazanamıyor. Zamanında dalga geçerdik ama gerçekten bu adamda liderlik vasfı yok.

Yani artık bu fiyatlara alışmak gerekiyor. Ne kadar bu durum üzücü olsa da şu an bizim elimizden bir şey gelmiyor.

Bir adam vardı, diyordu ben kendimi asacam diye. Bende artık o moda girdim. Neye elimi atsam alamıyorum. Arkadaş bu nedir yahu, market mi müze mi belli değil.

Kemal Kılıçdaroğlu'nun bu eylemi doğru fakat 2 günde bu haber unutulacaktır. Çünkü şuan asıl sorun CHP'nin desteklememesi gerekenleri desteklemesidir.

Geri
Yukarı