Üç harfliler bizi rahatsız eder mi?

Derslerde hoca bize meal okutuyordu ben de merakımdan Cin ile alakalı yerleri okuyordum.
Mealde yazana göre Cinler insanlara fiziksel olarak hiçbir zarar vermiyor ve insanların korkularından besleniyor.
Takma kafana. Biz de arkadaş ortamında 1-2 sene önce konuşur korkardık. Şimdi dalga falan geçiyoruz. :D

Derslerde hoca bize meal okutuyordu ben de merakımdan cin ile alakalı yerleri okuyordum.
Mealde yazana göre cinler insanlara fiziksel olarak hiçbir zarar vermiyor ve insanların korkularından besleniyor.
Takma kafana. Biz de arkadaş ortamında 1-2 sene önce konuşur korkardık. Şimdi dalga falan geçiyoruz. :D.

Bunlar hem zarar vermiyor hem vs atmak istiyor ben anlamadım :D.
Arkadaşlar konuya yazmak isteyenler yazabilir. Rahatlamış bulunmaktayım. Dua edeceğim gönlümü ferah tutacağım zaten ailem karanlıkta uyuyor fakat hiçbir şey olmadı. Ben gereksiz korku yapıyorum.
Arkadaşlar konuya yazmak isteyenler yazabilir. Rahatlamış bulunmaktayım. Dua edeceğim gönlümü ferah tutacağım zaten ailem karanlıkta uyuyor fakat hiçbir şey olmadı. Ben gereksiz korku yapıyorum.
Arkadaşlar halen daha aktifseniz, tam uykuya dalacakken masadan tak diye ses geliyor ama sanki gerçekte çıkmamış gibi. Uyuduğumda çok yorgundum ondan olabilir mi?

Son düzenleme:

Geri
Yukarı