Üç harfliler bizi rahatsız eder mi?

O zaman sana anlayacağın dilden konuşayım ayetel kürsi ve fatiha oku bildiğin tüm duaları oku hala geçmediyse doktora görün ama geçerse de doktora görün sen.

Doktorluk bir durum yok bence. Besmele ve nas biliyorum tek ayetel ile felağı internetten okurum yüksek ihtimal.
O zaman kendinizi rahatlatmaya bakın, cinlerin gelip sizi deşecek halleri yok :D.

Mantıken evet ama medya öyle pof pofladı yok öyle yok böyle küçüklükten kalma rüyalar falan kaldı bilinçaltımda.

Sana bulaşmış olsalar emin ol daha kötü şeyler yaşarsın. Çevremde çok yaşayan oldu bunları. En iyisi naa felak ayetelkursı oku ve yat fazla kafaya takma imanı olan adama hiçbir şey yapamazlar.

Arkadaşlar merhaba. Ben son birkaç gündür karanlıkta uyumaya çalışıyorum fakat duyduğum tıkırtı sesleri beni ürpertti. Üç harfliler olabilir mi? Bizim yanımızda duruyorlar mı? Eğer onlarsa neden bulaşmış olabilirler? Yatağa bismillahirrahmanirrahim diyerekten giriyorum. Mutfağa giderken camdan bir şeyler beni izliyor gibime geliyor. Duş alırken gözüm kapalı yıkanabiliyorum korkmadan. Bir şey daha merak ettim. Nazar boncuğu lanetli bir şey mi? Onları çağırıyor mu? Kapı girişlerinde yere süs niyetine koymuştuk önceden. Ailemle yaşıyorum.

Yöneticiler konuyu ne kadar erken açabilirse iyi olur... Bu durum beni rahatsız etti.

Nasıl şizofreni oldum konulu başlık.

Edit: Dini bir inancım yok ihtiyacımda yok bu tarz şeylerden karanlıktan korkan biriydim.

E tabii insan beynini zincirleyen din yapısından kurtulunca bunun böyle olmadığını anlıyor.

Gece ıssız yerlerde dolaşmayı seviyorum çoğu insanın ardının yemeyeceği şeyler falan ama bunla övünmüyorum tabii ki sizde kurtulun kısa zamanda bu din zincirinden.

Din'e iftira atman yanlış. Onun dışında haklısın.

Cinler insanları sadece rahatsız edebilirler. Tabi insanlar açık vermediği sürece. İçiniz rahat olsun duanızı okuyun aklınıza başka şeyleri getirin umursamayın çünkü siz onlar ile ilgilendikçe bu onların hoşuna gideceği için uğraşmaya devam ederler. Unutmayın ki cinler insanlardan kat kat güçsüzdür, zayıfdır bu yüzden cinlerden korkulmamalı bu filmlerde ki dizilerde ki cinleri aldırmayın. Çünkü yapımcılarında para kazanması lazım öyle değil mi?
Siz duanızı okuyun, inancınız tam olsun Allah'a. Allah'a sığının. Bütün bunlar geçer merak etmeyin.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı