Üçgenler ve lti için fasikül önerisi

SF24

Decipat
Daha fazla  
Arkadaşlar merhaba. Lti-problemler ve üçgenler için fasikül almak istiyorum.
Lti için kafamda orijinal var. İşler yakınımda var ama daha ucuz olabilir diye Trendyol-N11-Hepsiburada gibi sitelerden bakınıyorum fakat hepsinde sürekli bi' kargo ücreti sıkıntısı yaşıyorum. Hepsiburada premium üyeliğim mevcut ama orada seçenek az olduğu için ciddi sorun yaşıyorum. N11 zaten hak getire.
Trendyol'da da premium üyelik vs olmadığı için kargoda kitap parası çıkıyor.
N'apmam lazım? Sizce işlerden almak mantıklı olur mu? Sürekli işlerden alan biriyim zaten ama böyle çok ucuza sürekli kitap aldığım için internet sitelerinden almak daha mantıklı geliyor.

Arkadaşlar merhaba. Lti-problemler ve üçgenler için fasikül almak istiyorum.
Lti için kafamda orijinal var. İşler yakınımda var ama daha ucuz olabilir diye Trendyol-N11-Hepsiburada gibi sitelerden bakınıyorum fakat hepsinde sürekli bi' kargo ücreti sıkıntısı yaşıyorum. Hepsiburada premium üyeliğim mevcut ama orada seçenek az olduğu için ciddi sorun yaşıyorum. N11 zaten hak getire.
Trendyol'da da premium üyelik vs olmadığı için kargoda kitap parası çıkıyor.
N'apmam lazım? Sizce işlerden almak mantıklı olur mu? Sürekli işlerden alan biriyim zaten ama böyle çok ucuza sürekli kitap aldığım için internet sitelerinden almak daha mantıklı geliyor.
Parabol için orjinalin konu anlatimi pdf sini çıkarttım gayet güzel. Türevde de soru bankasından yapmaya çalıştım. İlk iki bölüm güzel aktı. Ama en son olan bölüm çok gereksiz zorluyor.
Bence git işlerden al hic kargo falan uğraşma. O kadar işlerden alıyorsan keşke işler kart çıkartsaydın.

Parabol için orijinalin konu anlatimi PDF'sini çıkarttım gayet güzel. Türevde de soru bankasından yapmaya çalıştım. İlk iki bölüm güzel aktı. Ama en son olan bölüm çok gereksiz zorluyor.
Bence git işlerden al hiç kargo falan uğraşma. O kadar işlerden alıyorsan keşke işler kart çıkartsaydın.

İşler kart nedir onu bile bilmiyorum.

Geri
Yukarı