Üçlü priz tavsiyesi

Emre88

Kilopat
Yer
Samsun
Daha fazla  
Meslek
Öğrenci
Şuan bilgisayarım için kullandığım üçlü prizde fişi taktığımda tork oluşuyor. Başka üçlü prizde denediğimde tork oluşmadı fakat onun da boyu yetmiyor, kablosu ortalıkta kalıyor. Yeni 10 metre civarı üçlü priz almam lazım, gece yatarken bilgisayarı prize takılı bırakmıyorum. Tork oluşturmayacak, iyi, kaliteli bir üçlü priz öneriniz var mı?

Hocam tavsiyem viko olur. İkinci bir tavsiyem ise bir elektrikçiye gidip yaptırmanız. Dediğim gibi tarif ederseniz daha güzel olur. Bir adet Viko veya Makel anahtarlı grup priz, bir adet topraklı fiş ve 10 metre 3X1.5 mm kablo.

Hocam tavsiyem viko olur. İkinci bir tavsiyem ise bir elektrikçiye gidip yaptırmanız. Dediğim gibi tarif ederseniz daha güzel olur. Bir adet Viko veya Makel anahtarlı grup priz, bir adet topraklı fiş ve 10 metre 3X1.5 mm kablo.
Muhtemelen dediğiniz en mantıklısı çünkü vikonun internette 5 metreden uzununu bulamadım. Aslında 10 metre olması da gerekmiyor 7 metre yeterli olur sanırsam, yuvarlama amaçlı 10 yazmıştım, 7-8 standart olmadığı için.

3 Metre al. Sonra benim gibi Koçtaş'a gidip metresi 4 TL’den siyah bakırlı kablo alıp uzatabilirsin.

Son düzenleyen: Moderatör:
3 Metre al. Sonra benim gibi Koçtaş'a gidip metresi 4 TL’den siyah bakırlı kablo alıp uzatabilirsin.

Hocam o tarz işlerden fazla anlamam :D.

Hocam tavsiyem viko olur. İkinci bir tavsiyem ise bir elektrikçiye gidip yaptırmanız. Dediğim gibi tarif ederseniz daha güzel olur. Bir adet viko veya makel anahtarlı grup priz, bir adet topraklı fiş ve 10 metre 3X1.5 mm kablo.

Bu iyi midir?
Viko Siyah Üçlü Priz 10 Metre Fiyatları ve Özellikleri

Son düzenleyen: Moderatör:
Evet hocam. Viko iyidir. Alabilirsiniz.

Geri
Yukarı