Üçlü prize üçlü priz takılır mı?

Selam. Ben bilgisayarı PlayStation'ı ve 2 monitörü bağlamak istiyorum fakat elimde 4'lü prizim yok. Bu durumda 3'lü prize bir 3'lü priz daha takıp öyle bağlasam sorun yaratır mı?

Sorun olmaz.

Selam. Ben bilgisayarı PlayStation'ı ve 2 monitörü bağlamak istiyorum fakat elimde 4'lü prizim yok. Bu durumda 3'lü prize bir 3'lü priz daha takıp öyle bağlasam sorun yaratır mı?

Onun üstüne de bir üçlü daha takın hocam ayıp olmasın tren yaparlar.

Bize bilişim öğretmenimiz çok sıkıntılı bir şey olduğunu anlatmıştı. Ama zamanında kablo yetişmedi diye 5 tane üst üste priz takmıştım mucit gibi hissettim kendimi bir şey olmadı.

Bende daha önce bu şekilde kullanmıştım bir sorun olmamıştı.
neden bilmiyorum ama konu başlığına baya güldüm.

Hocam fazla amper çektirmemeye çalışın, taktığınız 3lü prizlerin 2 sine tost makinesi, süpürge, ütü vb... takarsanız suçlanan priz üreticileri olur.

Kaliteli ürün ise problem olmaz. Kaliteli olan ürünler 16 Amper taşıyabilir. Bu da teorik olarak 3500 Watt civarıdır. Taktiginiz cihazlar bu değeri asmadikca sorun olmayacaktır.

Yeni mesajlar

Geri
Yukarı