Üçlü prizin anahtarını açınca güç gelip gitmesi

Sorununuzu anladım. Laptop bataryadan şarj moduna / AC moda (Prizden çalışma da yazabilir) geçer. O aradaki geçişte de portlardan güç kesilip yeniden geliyor muhtemelen. Ama hiç yaşamadım böyle bir olay. Laptop kapanıyor mu yoksa sadece üzerinde bağlı aygıtlarda mı gerçekleşiyor bu olay?
Hocam laptop kapalıyken oluyor zaten yoksa cihazlarda benim gördüğüm kadarıyla hiçbir sorun yok. Ben de acaba laptopun anakartında güç beslemesi ile ilgili sorun mu var diye endişe ettim.

Hocam laptop kapalıyken oluyor zaten yoksa cihazlarda benim gördüğüm kadarıyla hiçbir sorun yok. Ben de acaba laptopun anakartında güç beslemesi ile ilgili sorun mu var diye endişe ettim.
Hayır sorun yok muhtemelen. "Always on USB" bataryadan kullanılırken prize geçtiği için oluşuyor sorun. Yani sorun bile değil normal bir şey. Bilgisayar kapalıyken ışıkların kapanmasını BIOS üzerinden ayarlayabilirsiniz.

Hayır sorun yok muhtemelen. "Always on USB" bataryadan kullanılırken prize geçtiği için oluşuyor sorun. Yani sorun bile değil normal bir şey. Bilgisayar kapalıyken ışıkların kapanmasını BIOS üzerinden ayarlayabilirsiniz.
Çok teşekkür ediyorum dostum sağ olasın.

Yeni konular

Geri
Yukarı