[Ücretsiz] 1 Yıllık Bitdefender Total Security 2015 Lisansı

Bitdefender'ın Total Security adlı genel kullanım için yayınladığı en baba sürümünü 1 yıl boyunca ücretsiz olarak kullanabileceğiniz lisans anahtarını almanız için yapmanız gerekenler:
  1. İlk olarak şu linke girin. Free Bitdefender 2015
  2. "e-Mail" adresinizi girin.
  3. "Chapcta" doğrulamasını girin.
  4. "Kostenlose Lizenz Sichern" butonuna basın.
  5. e-Mail adresinizin gelen kutusuna göz atın ve gelen maili açıp, Total Security yazılımını indirmek ve lisans anahtarınızı görüntülemek için gerekli olan linke tıklayıp indirin.
bd_ts_free_lic.png

bd_ts_free_lic_2.png

@SypeR şu dili nasıl ingilizce yapacağız? Resimli bir sunum yapsan varya çok makbule geçer. Rica ediyorum kardeşim.
İndirdiğiniz yazılım Almanca ise mecbur İngilizce dilini içeren paket ile Repair işlemine sokacaksınız yazılımı.

İngilizce tavsiye etti bir arkadaş fakat gene olmadı. Sizin kullandığınız ingilizce linkini paylaşır mısınız? Dediğinizi aynen uygulayacağım.

Son düzenleyen: Moderatör:
İngilizce tavsiye etti bir arkadaş fakat gene olmadı. Sizin kullandığınız ingilizce linkini paylaşır mısınız? Dediğinizi aynen uygulayacağım.
Ben İngilizce IS kullanıyordum. 6 aylık lisansın son 15 günü kalmıştı. IS'nin üstüne Total Security lisansını girdim ve kendisini otomatik olarak Total Security'e yükseltti.
Bu araç direk İngilizce kurulum yapıyor. Yes diyeceksiniz kuruluma devam edecek.

Ben İngilizce IS kullanıyordum. 6 aylık lisansın son 15 günü kalmıştı. IS'nin üstüne Total Security lisansını girdim ve kendisini otomatik olarak Total Security'e yükseltti.
Bu araç direk İngilizce kurulum yapıyor. Yes diyeceksiniz kuruluma devam edecek.

Repair işlemi işe yaramadı, belki de Almancam çok iyi olmadığı için ben yapamadım. :) Sildim yükledim oldu. 2. beğenme butonu olsa bir daha beğenirdim ama yok @SypeR kardeşim. :)

Repair işlemi işe yaramadı, belki de Almancam çok iyi olmadığı için ben yapamadım. :) Sildim yükledim oldu. 2. beğenme butonu olsa bir daha beğenirdim ama yok @SypeR kardeşim. :)
Tekrar beğeniye gerek yok. Sizlerin bundan yararlanması ve lisanslı yazılım kullanmanız bizler için birer teşekkür zaten. :)

Teşekkürler, kodu kullandım ama 6 aylık yazıyor. Bir yerde hata yapmış olabilir miyim?

Arkadaslar kampanya devam ediyormu birde neden ücretsiz 1 yıl lisans veriyorlar ki bu 2015 yılında hic satıs yapmayacaklari anlamina gelir.

Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı