Ücretsiz antivirüs mü yoksa ücretli antivirüs mü?

Ücretli antivirüs yada ücretsiz antivirüs?

• Oy verenlerin toplamı
    51
  • Anket kapandı .

techno2004

Picopat
Evet gençler, sorum şu: ücretli antivirüs mü yoksa ücretli antivirüs mü? Şahsen ben 3.5 sene boyunca ücretsiz antivirüs kullandım ve dün gece ücretli versiyona geçtim. Gayet mutluyum, bilgisayar falan hızlandı bayağı. Ayrıca tam 5 GB önemsiz dosya buldu. Secure browser falan ekledi. Üstelik fiyatı da ucuz. Ayrıca VPN falan var, bayağı iyi oldu yani. Peki sizce ücretli mi yoksa ücretsiz mi?
Ayrıca web kamerası korumasını da aktif ettim. Ve fidye yazılım kalkanı da aktif.

Son düzenleyen: Moderatör:
Parası olan ücretli antivirüs programını kullanır. Ücretsiz sürümü ile aralarında elbette büyük bir fark olur. Fakat para vermek istemeyenler için de antivirüsün koruması, özellikleri gayet yeterli oluyor. Ben Kaspersky'ın ücretsiz antivirüsünü kullanıyorum. Gayet memnunum.

Parası olan ücretli antivirüs programını kullanır. Ücretsiz sürümü ile aralarında elbette büyük bir fark olur. Fakat para vermek istemeyenler için de antivirüsün koruması, özellikleri gayet yeterli oluyor. Ben Kaspersky'ın ücretsiz antivirüsünü kullanıyorum. Gayet memnunum.
Teşekkürler yanıtınız için

Geri
Yukarı