[Ücretsiz] Bana logo yapabilecek var mı?

Dosya Ekleri

• 5f9147fd9c61f.jpg
    5f9147fd9c61f.jpg
    107,2 KB · Görüntüleme: 66
Gayet güzel olmuş ama daha orijinal bişe olsa daha güzel olur

Mesela bana bir örnek gösterebilirseniz daha iyi yardımcı olabilirim. Orijinal ve neon kime göre orijinal? Nasıl bir neon. Yazı olarak neon mu yoksa neon dış hatlara sahip bir karakter falan mı? Bunlar hep belirleyici şeyler. Bunlar olmadan kimse bir şey yapamaz. Biraz daha açmanızı istiyorum lütfen.
Bu neon olur mu?
Mancınık resimli yapabilir misin.

Biraz daha alakalı şeyler seçebilirsin. Sonuçta sen kullanacaksın ama hem mancınık hem neon pek güzel durmaz gibi. Yine de sen kullanacaksın sen bilirsin.

Dosya Ekleri

• neon.jpg
    neon.jpg
    93,4 KB · Görüntüleme: 60
Tamam yazı olarak neon ve her yerde kullanabileceğim bir şey böyle YouTube'da veletlerin logoları vardır ya onlarınki gibi olmayacak daha farklı olacak bir şey istiyorum daha önce görülmemiş bir şey.
Mesela bana bir örnek gösterebilirseniz daha iyi yardımcı olabilirim. Orijinal ve neon kime göre orijinal? Nasıl bir neon. Yazı olarak neon mu yoksa neon dış hatlara sahip bir karakter falan mı? Bunlar hep belirleyici şeyler. Bunlar olmadan kimse bir şey yapamaz. Biraz daha açmanızı istiyorum lütfen.
Bu neon olur mu?

Biraz daha alakalı şeyler seçebilirsin. Sonuçta sen kullanacaksın ama hem mancınık hem neon pek güzel durmaz gibi. Yine de sen kullanacaksın sen bilirsin.

Bu logo çok güzel olmuş daha iyisi gelmezse eğer bunu kullanacağım.

Tamam yazı olarak neon ve her yerde kullanabileceğim bir şey böyle YouTube'da veletlerin logoları vardır ya onlarınki gibi olmayacak daha farklı olacak bir şey istiyorum daha önce görülmemiş bir şey.

Bu dedikleriniz sıfırdan çizim gerektiriyor. Biz ne kadar yaparsak yapalım profesyonel değiliz. Bence para verip yapmalısın. Burada sıfırdan çizip yapabilecek varsa (Hem de bedavaya.) bana da bir yapıversin :D

Belki?

Dosya Ekleri

• cataneon.jpg
    cataneon.jpg
    24,3 KB · Görüntüleme: 45
  • catapultson.jpg
    catapultson.jpg
    68,4 KB · Görüntüleme: 46

Dosya Ekleri

• neonje.jpg
    neonje.jpg
    65,4 KB · Görüntüleme: 46