Ücretsiz Civilization V ya da Mafia 2 - Steam Kodu

• Konuyu başlatan Mert Ercan
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 68
  • Görüntüleme 13B
Merhaba arkadaşlar, biraz önce Techpowerup forumlarında gördüğüm bir konuyu sizlerle paylaşmak istiyorum.

Öncelikle adresimiz bu;
Golden Joystick Awards 2013 - ComputerAndVideoGames.com

Kayıt olun ve giriş yaptıktan sonra tekrar verdiğim adrese girerek oylamalarınızı yapın. Kayıt olurken seçenekler arasında eposta bültenine abone olmak zorunda değilsiniz.

Ardından tüm oylamalar bittikten sonra bu adrese tekrar girerek kayıt olduğumuz bilgilerimiz ile tekrar kayıt oluyoruz.

https://goldenjoysticks.greenmangaming.com/

Ardından 12 saat ile 24 saat arasında bir zaman dilimi bekleyip Emailinize gelen bağlantıya tıklayıp kodunuzu alabilirsiniz. Olayı daha yeni öğrendiğim için ben daha kod almadım.

60307e22054632d92f376ab57db1364a.png

Son düzenleyen: Moderatör:
Mailinize ilk gelen bağlantıya (hani tıklayınca no-voted bağlantısına yönlendiren) tekrar tıkladınız mı?
Evet tıkladım. İlk önce oylamayı yaptım ve maile gelen linke 24 saat sonra tıkladım ama yine aynı ekran. Hiçbir değişiklik yok :(

- - - Güncellendi - - -

Maile gelen bağlantıya bir kez tıkla olmazsa tekrar tıkla ve 5 dk bekle gelir.

Maalesef olmadı.

Hayır zaten tek oyun seçebiliyorsunuz. Bana iki oyun da geldi ne demek? O zaman iki hesapla birden kayıt oldunuz ki bu sahtekarlık yaptınız demektir. Yurt dışında millet "oy kullanayım da en iyi oyunları seçeyim" mantığıyla gider bizde ise "aa beleş oyun, hemen saçma sapan oylayayım da bir an önce gelsin" modunda...

Tamam, oyunlar güzel de bu kadar da aceleci olmayı arkadaşlar. Daha da vahimi İngilizce de bilmiyorsunuz ve size bekleyin denildiği halde halen oyunum gelmedi diyorsunuz... Kaç kişi Paybyme kart aldı indirimleri kaçırmamak için?

Millet aç gözlü, hiç başka biri daha alır mı diye düşünen yok. Geçen Riot Games'in TR sunucusuna özel bedava Lux dağıtıldı, resmen izdiham yaşandı ve bazı insanlar kodlardan 1 tane yerine 15 20 tane alıp millete satmaya başladı. Herkes kendi kazancının derdinde. Kimsenin kimseyi dinlediği yok. Neresi beleş oraya yerleş mantığı var. Haliyle beleş mal ellerine gelmeyince deliriyorlar resmen. Sanki para verip almışlar gibi. Sabır denen şey yok...

Uyarı! Bu konu 11 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı