Ücretsiz Discord Nitro alınıyor mu?

xJumper

Hectopat
Yer
İstanbul
Daha fazla  
Merhaba,
Yeni Discord hesabı açtım. Ücretsiz Discord Nitro veren uygulama bilen var mı acaba? Eskiden Xbox Game Pass ücretsiz 3 ay veriyordu hâlâ duruyor mu?

Teşekkürler.

Zaman zaman kampanyalar olabiliyor fakat şu an mevcut bir kampanya yok diye biliyorum. Hesabı kullanırsan bir süre sonra ücretsiz 1 aylık deneme teklifi alma ihtimalin var.

Birkaç ayda bir bedava geliyor zaten. Saçma sapan programlar indirmeyin.

Program değil hocam Discord'un geliştirici modundan bahsediyorum komik olan nedir tam olarak?
Zaten çok da pahalı bir şey değil Nitro böyle şeyler yapmaya gerek yok ama alternatifi olmayan bunu yapıyor.

Kimsenin lafına inanmayın. Program indirmeyin. Discord birkaç ayda bir ücretsiz nitro veriyor. Sonra gelip burada hesabımın tokeni çalındı cart curt diye konu açarsınız.
Millet vallaha değişik ustam gidip zottirik zottirik uygulama indirip trojan yiyor

Program değil hocam Discord'un geliştirici modundan bahsediyorum komik olan nedir tam olarak?
Zaten çok da pahalı bir şey değil Nitro böyle şeyler yapmaya gerek yok ama alternatifi olmayan bunu yapıyor.
Profil fotoğrafınıza iki tane gif koyacaksınız diye hesabı riske atmaya ne gerek var?

Millet vallaha değişik ustam gidip zottirik zottirik uygulama indirip trojan yiyor
Çok haklısınız. Discordu senelerdir kullanıyorum, toplasanız 2 defa RAT yedim sadece o da ani heveslerden. Milleti burada konu açarak yüzlerce kere uyardım, sonra gelip aynı duruma düşüp etiket atıyorlar. Uslanmaz bir milletiz :D

Çok haklısınız. Discordu senelerdir kullanıyorum, toplasanız 2 defa RAT yedim sadece o da ani heveslerden. Milleti burada konu açarak yüzlerce kere uyardım, sonra gelip aynı duruma düşüp etiket atıyorlar. Uslanmaz bir milletiz :D
Ben birtek bahsettiğim yöntemi meraktan deneyip başarılı oldum ama sonra kendi kendime olm zaten paran var ne uğraşıyon şöyle işlerle ban yicen görücen diyip satın almıştım :D

Hocam nasıl yapılıyor bu sen biliyor musun?

Geri
Yukarı