Ücretsiz domain sağlayan site var mıdır?

behzat_c

Hectopat
Daha fazla  
Merhabalar. Ücretsiz bir domain aldım. Kullanılabilir durumda. Biliyorsunuz ki bazı sitelerde ücretsiz web tasarlanabiliyor. Bu sitelere kendi domainimi kaydettirmek istiyorum fakat bunun için belirli bir miktar para ödemem gerekiyor. Sizce ücretsiz bir şekilde domainimi kaydettirebileceğim bir site var mı? Teşekkürler.

Merhabalar. Ücretsiz bir domain aldım. Kullanılabilir durumda. Biliyorsunuz ki bazı sitelerde ücretsiz web tasarlanabiliyor. Bu sitelere kendi domainimi kaydettirmek istiyorum fakat bunun için belirli bir miktar para ödemem gerekiyor. Sizce ücretsiz bir şekilde domainimi kaydettirebileceğim bir site var mı? Teşekkürler.

WordPress ve Blogger'a bağlanıyor diye biliyorum.

GoDaddy vardı diye biliyorum.

Kendi domainini eklemene gerek yok. Eğer domain için dns ayarlarını değiştirebiliyorsan örneğin wixden site aldın. Wixin verdiği url adresine CNAME kaydı oluştur.

mesela wix sana eray0.wix.com site adresi verdi.

Sen dns ayarlarına gidip Cname kaydı oluşturacaksın root için(@) yada subdomain için. Sonra sen kendi domainine girdiğin zaman wix sitesine yünlendirir ama tarayıcı adresinde wix göxükmez. kendi domain adresin gözükür

Yeni konular

Geri
Yukarı