Ücretsiz en iyi şifre yöneticisi önerir misiniz?

576822

Centipat
Para vermek istemiyorum çok araştırmadım ama galiba Kaspersky Password Manager'ın bazı özellikleri kısılmış bedava bir sürümü vardı Kaspersky Password Manager yüklemeyi düşünüyorum sizin öneriniz nedir? Önceden tüm şifrelerim çalınmışdı Password Manager şifre çalınmasını önlüyor mu viruslere karşı ve nasıl engelliyor bu sorularımı cevaplayabilir misiniz? Not: Kaspersky'ı tercih etme sebebim önceden çok virus deniyordum garip bir şekilde eğleniyordum merak ettim acaba en iyi antivirus nedir diye ve Kaspersky'ın bana göre en iyisi olduğunu fark ettim.

Kullandığın tarayıcının parola kaydetme özelliğini kullanmaya ne dersin? Bugüne dek Mozilla Firefox, Google Chrome ve Microsoft Edge ile parolalarımı sakladım. Hiçbir güvenlik sorunum olmadı.

Microsoft Authenticator kullanarak hem Microsoft Edge ile birlikte çalışan şifre yöneticisi ile beraber 2 adımlı doğrulama uygulaması olarakta kullanabilirsin. Google’da da bu vardır.
Icloud Anahtar Zinciri var birde (daha çok Apple cihazlarda iyi çalışsada Windows’da da fena değil).

Yeni konular

Geri
Yukarı