[Ücretsiz] Kaspersky Security Cloud 2019

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Site güvenilir mi bilmiyorum, güvenilir de olsa Free versiyonunu indirmek daha iyi olacaktır. Veritabanı eski muhtemelen.

Olsun, @EKAloji link vermesi bile yeter, nereden belli eski sürüm olduğu, 2019 yazıyor ama programı kurunca güncelleme yapıyor:D
Forum insancıl duygularımı öldürüyor resmen, en azıdan göz ardı listem gereksiz insanlar ile, takip listem mantıklı düşünebilen insanlar ile doluyor :).

Olsun, @EKAloji link vermesi bile yeter, 2019 yazıyor ama programı kurunca güncelleme yapıyor:D
Evet, konudaki tartışma biraz gereksiz olmuş sanki :D Bildiğim kadarıyla güncelleme yapılacak ve bu sayede 2021 veritabanına entegre olacak. Yoksa yanlış mı biliyorum?

Son düzenleme:
Olsun, @EKAloji hocamın link vermesi bile yeter, 2019 yazıyor ama programı kurunca güncelleme yapıyor:D
Benim için sıkıntı değil, bu paketi kurup ayrıca güncelleme yapmakla uğraşacağıma direkt sitesinden indirirdim. Güle güle kullanın. 🙂

Evet, konudaki tartışma biraz gereksiz olmuş sanki :D Bildiğim kadarıyla güncelleme yapılacak ve bu sayede 2021 veritabanına entegre olacak. Yoksa yanlış mı biliyorum?
Ek Açıklama 2021-01-12 110144.png

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı