Rehber Ücretsiz kendi Wireguard VPN sunucunuzu oluşturun

2 farklı cihazda aynı anda kullanmak mümkün mü? Gördüğüm kadarıyla izin vermiyor gibi. Akabinde birden fazla cihazda kullanmamız için ayrı bir sunucu mu açmamız gerekiyor?

2 farklı cihazda aynı anda kullanmak mümkün mü? Gördüğüm kadarıyla izin vermiyor gibi. Akabinde birden fazla cihazda kullanmamız için ayrı bir sunucu mu açmamız gerekiyor?
Ayni client config ile ikinci bir clienttan baglanamazsin. wireguard-install adli scripti tekrar calistirip yeni bir client eklemen gerekiyor.

Bu arada hangi ISP'yi kullaniyorsunuz? Wireguard protokolu bircok servis saglayicisinda yasakli.

Ayni Client Config ile ikinci bir Client'tan baglanamazsin. wireguard-install adli scripti tekrar calistirip yeni bir Client eklemen gerekiyor.

Bu arada hangi ısp'yi kullaniyorsunuz? Wireguard protokolu bircok servis saglayicisinda yasakli.

.Conf ile alakalı bir yorum yapılmış github üzerinde fakat denemedim. Şu an 2 sunucu şeklinde kullanıyorum. Fakat 2 farklı sunucu kurmadan farklı bir alternatif yöntem var ise kullanmak daha mantıklı olur. Ama bu durumda IP çakışması gibi farklı durumlardan dolayı problem yaratıyor gibi.

Screenshot_1.png

Merhaba, böyle bir hata alıyorum ve devam edemiyorum. cd downloads komutunu neden kullanıyoruz çünkü system32'yi açıyor bu komut. Red yiyor otomatik, erişim izni vermiyor. Burada kaldım. @Dümdüz
Screenshot_1.png

Merhaba, böyle bir hata alıyorum ve devam edemiyorum. cd downloads komutunu neden kullanıyoruz çünkü system32'yi açıyor bu komut. Red yiyor otomatik, erişim izni vermiyor. Burada kaldım. @Dümdüz
Screenshot_2.png

Aldığım farklı bir hata daha. İki hatanın ortak noktası erişimi reddetmesi.
Screenshot_1.png

Screenshot_2.png

Screenshot_1.png

Screenshot_2.png

Dünden beri farklı çözümler, farklı komutlar deniyorum fakat erişim izni vermiyor. En son denediğim komutta da fotoğraftaki hatayı veriyor. Denediğime pişman oldum, sinir hastası oldum.

Son düzenleme:

Dünden beri farklı çözümler, farklı komutlar deniyorum fakat erişim izni vermiyor. En son denediğim komutta da fotoğraftaki hatayı veriyor. Denediğime pişman oldum, sinir hastası oldum.
Powershell'de başta cd downloads yerine şu komutu gir:

cd C:\Users\BİLGİSAYARKULLANICI ADIN\Downloads

@Dümdüz Teşekkür ederim, rehberiniz ve yönlendirmeniz işe yaradı. Çok basit bir hatayı çözmeye çalışıyordum saatlerdir D:

Bu arada bu VPN'in sınırı veya kotası var mı? 12 ay sonra kapanıyor mu? Teşekkür ederim tekrardan rehberiniz için.

@Dümdüz Teşekkür ederim, rehberiniz ve yönlendirmeniz işe yaradı. Çok basit bir hatayı çözmeye çalışıyordum saatlerdir D:

Bu arada bu VPN'in sınırı veya kotası var mı? 12 ay sonra kapanıyor mu? Teşekkür ederim tekrardan rehberiniz için.
12 ay sonra kullandığın kadar öde sistemine geçer. 12 ay sonra hesabı kapatıp, başka AWS hesabı da açılabilir... Sonuçta bilgi ya da dosya tutan bir sistem değil, kurması da zor değil.

12 ay sonra kullandığın kadar öde sistemine geçer. 12 ay sonra hesabı kapatıp, başka AWS hesabı da açılabilir... Sonuçta bilgi ya da dosya tutan bir sistem değil, kurması da zor değil.
Peki kota tarzı bir sınırı var mı, bu konuda bir bilginiz var mı? Bazı VPN'lerde atıyorum günlük 1GB sınırı oluyor, bunda böyle bir sınır var mı?

Yeni konular

Geri
Yukarı