Ücretsiz logo tasarımı yapabilecek var mı?

Hocam bana da 1920x1080 siyah ekran üstüne ZN yazısı yapabilir misiniz zahmet olmazsa? (Üstte benim yaptığımı gördünüz 😂)

Hocam yaparım yapmasına da istediğinizi tam anlamadım. Mesela bir arkaplan, karakter bul at buraya onları birleştireyim, üstüne ZN yazayım. Ama wallpaper için diyorsanız ZN tek başına kötü durur daha uzun bir yazı olmalı bence.
Hocam çok güzel olmuş,
Bana da arkasın da Jett olan "HexMan" yapar mısın rica etsem :)

Ben bunu ticarete mi döksem ne yapsam ya? :D
Hocam sizinkisini direk öbür yaptığımla aynı yapıyorum o zaman. Sadece yazı ve karakter değiştiriyorum. Doğru mudur? @Schokofaoz

Son düzenleme:
Hocam yaparım yapmasına da istediğinizi tam anlamadım. Mesela bir arkaplan, karakter bul at buraya onları birleştireyim, üstüne ZN yazayım. Ama wallpaper için diyorsanız ZN tek başına kötü durur daha uzun bir yazı olmalı bence.

Ben bunu ticarete mi döksem ne yapsam ya? :D
Yok hocam ben ZN nickimi kullanıyorum o yüzden sade olmasını tercih ediyorum, mesela bu benim steam fotoğrafım :
afb5ff47c034a9aa66bcabb0de0019620372980e_full (1).jpg

Beyaz arkaplan dan dolayı gözükmüyor 😥

Evet bilgisayar masaüstü için hocam 1920x1080 ortaya büyük bir ZN yazısı koyarsanız sevinirim (zahmet olmazsa)

Yok yaparım ama dediğim gibi sen bana bir karakter seç onu koyayım, bir tane de arka plan seç hepsini birleştireyim sonra ZN yazıp efekt falan koyar atarım sana hem senin zevkine uyar hem benim için kolay olur.

Yok yaparım ama dediğim gibi sen bana bir karakter seç onu koyayım, bir tane de arka plan seç hepsini birleştireyim sonra ZN yazıp efekt falan koyar atarım sana hem senin zevkine uyar hem benim için kolay olur.
Hocam bu resmin üstüne ZN yazıp Nike logosu koyarsanız güzel olur.
images (40).jpeg

Geri
Yukarı