Ücretsiz logo tasarımı yapabilecek var mı?

Hocam yaparım yapmasına da istediğinizi tam anlamadım. Mesela bir arkaplan, karakter bul at buraya onları birleştireyim, üstüne ZN yazayım. Ama wallpaper için diyorsanız ZN tek başına kötü durur daha uzun bir yazı olmalı bence.

Ben bunu ticarete mi döksem ne yapsam ya? :D
Hocam sizinkisini direk öbür yaptığımla aynı yapıyorum o zaman. Sadece yazı ve karakter değiştiriyorum. Doğru mudur? @Schokofaoz
Düşünülür hocam :D
Evet kafana göre yap :)

Biraz geç kaldığımı görünce hemen şip şak konsept logo hazırladım. İhtiyacınız olduğunda cebinizde bulunsun.

nailedit.png

Nasıl olmuş hocam?

Eki Görüntüle 959588

Hocam benim saat 12'ye kimya ödevim var da. Onu yapayım 12'den sonra yapıp atarım olur mu?
Ohoo torpil var, bu benimkinden daha güzel olmuş hahahahahha :D Eline sağlık eline sağlık, bana yaptığını steam'de de kullandım, orada da tam oturdu. Şu an hem Discord hem de Steam üzerinde kullanıyorum bakalım :D

Ohoo torpil var, bu benimkinden daha güzel olmuş hahahahahha :D Eline sağlık eline sağlık, bana yaptığını steam'de de kullandım, orada da tam oturdu. Şu an hem Discord hem de Steam üzerinde kullanıyorum bakalım :D

Ölçülerini zaten ona göre almıştım. Evet bence de öbür arkadaşınki daha güzel oldu ama sizinkisine daha çok uğraştım.

Yeni konular

Geri
Yukarı