Ücretsiz logo yapıyorum

"Kaan Diktaş" isimli logo yapar mısın? :D
Merhaba hocam isim logosu olduğu için basit ve asil çalıştım isterseniz değişebiliriz fikirlerinizi belirtmeyi unutmayın. Umarım beğenirsiniz.

Dosya Ekleri

• Kaan Diktaş.png
    Kaan Diktaş.png
    112,8 KB · Görüntüleme: 31
CeoPotato ya da Sarhoş Fevzi ile yapabilirsen çok memnun olurum.
Hocam ilk nick için yaptım. Nicki düşününce aklıma tatlı ve komik şeyler getirdiği için bu şekilde çalıştım. Umarım beğenirsiniz.

bymfw için yapabilir misiniz hocam?
Merhaba hocam, gerek nick yüzünden gerekse benim seçtiğim zor tasarımdan dolayı baya uğraştırdır. Arabaları sevdiğinizi düşünerek logoya bir araba kadranı gizledim muhtemelen görmüşsünüzdür. İsterseniz silinebilir. Umarım beğenirsiniz. Yeşil - Mavi renk paleti kullandım.

Dostlar dinleneceğim şimdilik, sonra devam ederim. :)

Dosya Ekleri

• you!.png
    you!.png
    194,4 KB · Görüntüleme: 32
  • bm.png
    bm.png
    225,2 KB · Görüntüleme: 27
Son düzenleme:
Hocam bilgecan dede gaming içinde bir logo. (troll değilim)

@Shynie Hocam merhaba. Henssware isimli bir logo tasarlama şansın var mı? Henssware çok uzun gelirse Henss'te yapabilirsin. Yapabilirsen çok iyi olur. Teknoloji kanalı için kullanacağım.
Hocam selamlar, iki adet çalıştım hangisi hoşunuza giderse siz seçersiniz. Umarım beğenirsiniz.

Dosya Ekleri

• 1.png
    1.png
    222,4 KB · Görüntüleme: 19
  • 2.png
    2.png
    233,7 KB · Görüntüleme: 23
Selam, sizlere kendime pratik amaçlı logo tasarlamak istiyorum, isim-soy isim nick herhangi biri, istediğiniz bileşenleri söyleyin, sonra da 10 üzerinden puanlamanızı istiyorum.
MeraxShop yapabilir misin? Bende grafik editörüyüm puanlayabilirim. İlgi çeken canlı bir fotoğraf olursa sevinirim.

Alsa77 yazan yeşil temalı bir şeyler yapabilir misin?

Yeni konular

Geri
Yukarı