[Ücretsiz) Mirillis Action 1.30

Adını ilk defa duyduğum bir program. @NookumPie'nin dediği yolu izleyerek programı lisansladım. Video çekince üstte programın adı yazıyor. Nasıl kaldırabilirim ? Programı tanıtan rehber videosu var mı ?

Son düzenleyen: Moderatör:
Bide Türkçe dil desteği olsaymış fıstık gibi program olurmuş. Gerçi daha kayıt kalitesini falan denemedim ama olsun. :D Her neyse sonuçta işimizi görüyor. Haber için teşekkürler.

Arkadaşlar süresi bitti diyelim şimdiki kampanyanın ve key ve ad elimizde mevcut. Programı kaldırdıgımız zaman o key ile tekrar aktif edebilecek miyiz programı?

Son düzenleyen: Moderatör:
Arkadaşlar süresi bitti diyelim şimdiki kampanyanın ve key ve ad elimizde mevcut programı kaldırdıgımız zaman o key ile tekrar aktif edebilecekmiyiz programı
Aynı şeyi bende düşündüm, modemi resetleyip sonrada farklı msn adreslerinden 2-3 tane daha key almayı düşünüyorum. :)

Adını ilk defa duyduğum bir program. @NookumPie'nin dediği yolu izleyerek programı lisansladım. Video çekince üstte programın adı yazıyor. Nasıl kaldırabilirim ? Programı tanıtan rehber videosu var mı ?
Evet yapabilirsin. Ayarlar sekmesine gelip o kısım da o dediğin ayar'a ait küçük ekran simgesi var o kısma gelip hide hup...vs yazıyor. O kısımda ki ayarlar ile yapabilirsin.

Buyrunuz rehber geldi. Paint terk olsa da idare edin.
1.png

2.png

Arkadaşlar sayenizde ben de key aldım ve aktive ettim. Peki bu program kaliteli mi? İşe yarar mı? Ben GTX750 Ti kullanıyorum yani benim için önemli olmayan bir program ama R9 390X'e geçersem bu program işe yarar mı? Kaç FPS düşürür?
Son olarak bir soru daha soracam. Readme kısmında ücretsiz güncelleme alamazsınız gibi şeyler yazıyordu. Gerçek mi?

Son 2 dakika kala hemen indirdim bende. Verilen anahtar sınırlı mı acaba ? Örnek olarak antivirüs programlarında 1 aylık deneme verirler. Bu şekilde mi yoksa daimi olarak bizde mi kalacak ? Son olarakta verilen süre içerisinde anahtarı aktifleştirmemiz gerekiyor muydu ?

Konuyu şimdi gördüm alamadım tüh ya oyun videoları kaydediyorum iyi olucaktı gitti güzelim program. :((

Yeni konular

Geri
Yukarı