Ücretsiz Online FPS tavsiyesi

anladım ki zulayı tarif ettin :D sanırım hikaye tarzı oyunları seviyorsun, oynadıgım oyunları anlattın bf far cry cod gibi. Cracke özendirmek gibi olmasın da sadece singleplay oynayacaksan para vermemek daha iyi bence.
Hikayeli oyunalarıda severimde ben , boş vur geç ( cs gibi ) hiç bir geliştirme yapmadan güm güm çatışmaya giren oyunları sevmiyorum , warface gibi silahımı özelleştirebileceğim ( yada karakteri fark etmez ) gelişme gösteren oyunları seviyorum hikayeli oyuna hangi oyuna para vereceğine göre değişir o , witcher 3 gibi oyunlara para veririm ama tutupda ac unity , gibi oyunlara kuruş vermem :D.
Apex Legends. PTW yok. Arada bir en fazla hileye denk gelirsin.
Sistemim yetmiyor yoksa onuda duydum ama yazmayı unuttum :D işlemci yetiyorda ekran kartımdan dolayı kasıyor en fazla 30 fps oluyor oyun 30fps de ben oynayamıyorum teşekkür ederim tavsiyen için.
Zula harika bir oyundur, çok adaletli ve mükemmel bir grafik ve çevre ortamı var. Başımızdan eksik olmasın bu oyun, sen bi ona göz at.
SDFKLAJFHGSDHKJYHFSDJYHRFDFGSDHKJGFSDHKJHDASGHGSHGJ Güzel ironi hocam.
Apex Legends. PTW yok. Arada bir en fazla hileye denk gelirsin.
Ama apex için kasma sorununa çözümün varsa bekliyorum hocam güzel oyun çünkü indirdim denedim ayar falan , max 30 oldu tavsiyen var ise bekliyorum ama.

Son düzenleme:
Escape from Tarkov tam bahsettiğin gibi bir oyun. Ama sistemin kaldırmayabilir :/ (Bir de ücretsiz değil)

Son düzenleme:
Hikayeli oyunalarıda severimde ben , boş vur geç ( cs gibi ) hiç bir geliştirme yapmadan güm güm çatışmaya giren oyunları sevmiyorum , warface gibi silahımı özelleştirebileceğim ( yada karakteri fark etmez ) gelişme gösteren oyunları seviyorum hikayeli oyuna hangi oyuna para vereceğine göre değişir o , witcher 3 gibi oyunlara para veririm ama tutupda ac unity , gibi oyunlara kuruş vermem :D.

Sistemim yetmiyor yoksa onuda duydum ama yazmayı unuttum :D işlemci yetiyorda ekran kartımdan dolayı kasıyor en fazla 30 fps oluyor oyun 30fps de ben oynayamıyorum teşekkür ederim tavsiyen için.

SDFKLAJFHGSDHKJYHFSDJYHRFDFGSDHKJGFSDHKJHDASGHGSHGJ Güzel ironi hocam.

Ama apex için kasma sorununa çözümün varsa bekliyorum hocam güzel oyun çünkü indirdim denedim ayar falan , max 30 oldu tavsiyen var ise bekliyorum ama.
SoPrecious diye bir twitch yayıncısı var. Kendi emeği performans elde etme ile alakalı video olarak hazırlamış ve kullanılacak programlara kadar paket halinde linkte vermiş YT üzerinden aratsan ya da TWC platformunda kendisinin kanalını bulsan erişebilirsin. Max kaç FPS alabileceğin muamma tabiki.

Paladins (Overwatch benzeri belki biliyorsundur.)
Biliyorum indirdim ama kararsız kaldım.
Escape from Tarkov tam bahsettiğin gibi bir oyun. Ama sistemin kaldırmayabilir :/ (Bir de ücretsiz değil)
Aynen hocam kaldırmaz sistemim zaten ilk fırsatta işlemcim hariç ( bütçeme göre ekran kartı da olabilir ) parçaları değişmeyi düşünüyorum , kaç tl Tarkov?
SoPrecious diye bir twitch yayıncısı var. Kendi emeği performans elde etme ile alakalı video olarak hazırlamış ve kullanılacak programlara kadar paket halinde linkte vermiş YT üzerinden aratsan ya da TWC platformunda kendisinin kanalını bulsan erişebilirsin. Max kaç FPS alabileceğin muamma tabiki.
yt üzerinden bakacağım teşekkür ederim.

30 Euro biraz tuzlu.
kalsın teşekkür ederim 190 lira oyuna verecek kadar zengin değilim :D
Ben bulamadım performans videosunu win 7 ile ilgili , windows 10'u buldum videosunu ama sistemim win 7 :D , steam hesabın varsa ekle cagri3410 ordan link at istersen

Team Fortress 2 İnanılmaz eğlenceli bir oyun ve halen daha çok fazla oyuncusu bulunuyor.

@Minus273 Dostum önerdiğin oyun daha farklı bir kategoriye giriyor. Özünde FPS ama Escape From Tarkov taktiksel, simülasyon ve strateji ağırlıklı bir oyun. :)

Soru basit arkadaşlar orijinal oyuna verecek param yok. O yüzden ücretsiz Online FPS oyunları istiyorum. Silah açabileceğim, karakter açıp kendimi geliştirebileceğim, oyuncu sayısı az olmayan oyunlar istiyorum. Sistemim şu;

• İşlemci: i5-4570 3.20 GHz
  • RAM: 8 GB DDR3
  • Ekran Kartı: AMD Radeon R7 240
  • İşletim sistemi: Windows 7

Bildiğim ama aradığım gibi olmayan, aradığım gibi olsa da oyuncu sayısı az olan oyunlar şunlar: Warframe, Warface, Black Squad, Dirty Bomb, CS:GO, PUBG.
paladins

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı