Ücretsiz site yapmak

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Senin aklındakinin ya da işin kolaylığının bir önemi yok. Kodlamak emek ister, her insanda emeğinin karşılığını ister. İnsanlar onları öğrenmek için mesai harcıyor. Sizin gibi bedavacılar üstüne konsun diye öğrenmiyorlar.

Z kuşağının tam olarak hakkını veriyorsun. Bir soru sormuş düzgünce cevap vermek çok zor olmasa gerek.

Z kuşağının tam olarak hakkını veriyorsun. Bir soru sormuş düzgünce cevap vermek çok zor olmasa gerek.
İnsanların hiçbir emek harcamadan bir şeyler sahip olmak istemesine tahammül edemiyorum. Tam olarak "Armut piş ağzıma düş." düşünce yapısı ile hareket ediliyor. Konu sahibinin bu alanda bir şeyler yapmak için çaba gösterdiğini görsem seve seve cevap verir ve yardım ederim ama burada önerilen kursaları da "Sıkılıyorum." bahanesi ile izlemeyeceğini düşünüyorum.

Tabii kendisi genelden farklı olabilir. Öfkem geneledir.

İnsanların hiçbir emek harcamadan bir şeyler sahip olmak istemesine tahammül edemiyorum. Tam olarak "Armut piş ağzıma düş." düşünce yapısı ile hareket ediliyor. Konu sahibinin bu alanda bir şeyler yapmak için çaba gösterdiğini görsem seve seve cevap verir ve yardım ederim ama burada önerilen kursaları da "Sıkılıyorum." bahanesi ile izlemeyeceğini düşünüyorum.

Tabii kendisi genelden farklı olabilir. Öfkem geneledir.

Tamam haklısın da, yaşı küçük olup bazı şeyleri bilmeyenler de var. Bir de bu yönden bak olaya. Yoksa bende aynı fikirdeyim seninle. Hiç bir şey elbette ücretsiz olmaz. Karşılığını almak ister insan. Fakat forum ortamlarında her çeşit insan var. O yüzden daha iyi bir dille anlatılabilir.

Tamam haklısın da, yaşı küçük olup bazı şeyleri bilmeyenler de var. Bir de bu yönden bak olaya. Yoksa bende aynı fikirdeyim seninle. Hiç bir şey elbette ücretsiz olmaz. Karşılığını almak ister insan. Fakat forum ortamlarında her çeşit insan var. O yüzden daha iyi bir dille anlatılabilir.
Arkadaşımız daha bu konular hakkında bir fikir sahibi değil. Bu yüzden anlayışla karşılamak daha doğru olur. Ben ne olursa olsun karşılık beklemeden yapılan yardımdan yanayım ama bu kralın kendisinin öğrenmesi daha iyi olur. Çünkü o kadar da zor bir iş değil.

Ek olarak bu şekilde bir proje talep ediyorsan proje detaylarını paylaşman gerekir. Tasarım ve elindeki taslakları da sunarsan daha iyi yardımcı olunur.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı