Sürücü Güncellemek Program Önerisi

Murat bey benimde güncelleme ile ilgili bir sıkıntım var bana da yardımcı olabilir misiniz ?

Murat bey benimde güncelleme ile ilgili bir sıkıntım var bana da yardımcı olabilir misiniz ?
Tabi kendi konunuzu açıp sürücü güncellemesi istiyorsaniz imzamdan Aida64 soncunu paylaşırsanız inceleyip güncel varsa veririz. İstediğiniz sürücüleri belirtirseniz.

O tür programlar sitelerdeki en son çıkan sürücüyü indirdiği için çoğu zaman uyumsuz sürücüyü indiriyor. Elinizle yapın.

Desteklemiyor bulmuyor aygıt yöneticisinden sürücülere gelince bulunamadı hatası alıyorum o yuzden saglam driver programi lazim
Anakartın MSI ise LiveUpdate 6 adlı programı önerebilirim. Sürücü programları önermiyoruz. Onun yerine temiz ve sağlam bir Windows 10 yükleyebilirsin. Bunları yapmak istemiyorsan önce sistemi tara ( virüs için ) sonra tekrar dene bazen bende oluyordu.

Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı