Ücretsiz video düzenleme programı önerisi

Biraz başarıyor gibiyim. Hocam çok çok ayrıntılı bir program kullanıcıya kalmış ne yapacağı hemen öğrenilecek bir program değil.

Eki Görüntüle 956269

Aynen öyle çok detaylı. Yaklaşık 3 defa silip geri yükledim en son sıkıldım temelli sildim. :D
Ben Movavi ve Filmora kullanıyordum. Orijinal lisans değil.🤭

Arkadaşlar ben bir zamanlar Movavi kullandım ve memnun kaldım. Yalnız ücretli bir uygulama olduğu için sizden bildiğiniz Movavi benzeri(DaVinci Resolve olmasın) kolay montaj yapabileceğim bir uygulama varsa söylemenizi istiyorum. Cevaplarınızı bekliyor olacağım.
Benim bildiklerim;
1. hitfilm Express.
2. shotcut.

Windows movie maker 2012. :D

Arkadaşlar ben bir zamanlar Movavi kullandım ve memnun kaldım. Yalnız ücretli bir uygulama olduğu için sizden bildiğiniz Movavi benzeri(DaVinci Resolve olmasın) kolay montaj yapabileceğim bir uygulama varsa söylemenizi istiyorum. Cevaplarınızı bekliyor olacağım.
Benim bildiklerim;
1. HitFilm Express.
2. Shotcut.

Benim bildiklerim;
1. HitFilm Express.
2. Shotcut.

Openshot

Geri
Yukarı