Ücretsiz video düzenleme programı önerisi

GamanLee

Decapat
Daha fazla  
Merhabalar.
Arkadaşlar eski PC de Movavi video converter kullanıyordum. Bana fazlasıyla yetiyordu fakat crackli kullandığım için artık yeni PC de kullanmak istemiyorum. Bana Movavi benzeri bir program önerir misiniz?
- Tamamen ücretsiz ve güvenli (yani hem ücretli hem ücretsiz versiyonu olan bir program olmasın çünkü çok dezavantaj veriyor ücretsiz kullandığımda.)
- Sadece üç özelliği olsa yeterli = dönüştürme, birleştirme ve kesme (effekt ekleme müzik ekleme vs ek özelliklere gerek yok.)
- Son olarak da videoları birleştirirken ya da dönüştürürken videolarda görüntü kaybı yaşanmaması.

Yardımlarınızı bekliyorum.

Davinci Resolve ücretsiz. Ücretli olan sürümüyle arasında neredeyse hiç fark yok. Kesinlikle Resolve kullanın.

Dönüştürücü var mı Shotcut'da mkv yi mp4 e çevirme vb.
Davinci Resolve ücretsiz. Ücretli olan sürümüyle arasında neredeyse hiç fark yok. Kesinlikle Resolve kullanın.
Bu programı çok duydum ama dönüştürücü var mı içinde
VSDC video Editör (Pc yi yormaz)
İce Cream Video Edit (Pc yi hiç yormaz) Not:Bu programları crackleme virüslü olabilir
Yok bir daha crack li bir tane bile program kullanmam bilgisayarın haşatını çıkartıyor en ufak bir crack bile. Dönüştürücü var mı VSDC'de
Shotcut'ın özelliklerine baktım da dönüştürme de varmış galiba bir de Shotcut güvenilir bir program mı? Virüslü bazı programlar var formatfactory gibi felan öyle bir sorunu yok değil mi?

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı