Ücretsiz video edit programı

DaVinci Resolve.

DaVinci Resolve öneririm.

Şimdi ben bu programı şu siteden indirdim:
İndikten sonra Visual Studio ile alakalı bir şey kurdu ve CMD açıldı ve tuhaf şeyler oldu. Neyse aslında bu çoğu yerde normal bir şey ama PC yavaşlamaya başladı sizce indirdiğim dosyadan mı kaynaklı yoksa normal mi?

Şimdi ben bu programı şu siteden indirdim:
İndikten sonra Visual Studio ile alakalı bir şey kurdu ve CMD açıldı ve tuhaf şeyler oldu. Neyse aslında bu çoğu yerde normal bir şey ama PC yavaşlamaya başladı sizce indirdiğim dosyadan mı kaynaklı yoksa normal mi?

Nasıl yavaşladı PC bazı programlarda normal CMD gibi falan ama yavaşlaması tuhaf açıkçası.
Program yavaş çalışıyor ise normal sistem düşükse tabii ama programı kapatıp PC yavaş mı çalışıyor bir bakar mısınız yavaş çalışıyor ise size bir program kaldırma linkini atacağım onu kurup kaldırabilirsiniz.

Nasıl yavaşladı PC bazı programlarda normal CMD gibi falan ama yavaşlaması tuhaf açıkçası.
Program yavaş çalışıyor ise normal sistem düşükse tabii ama programı kapatıp PC yavaş mı çalışıyor bir bakar mısınız yavaş çalışıyor ise size bir program kaldırma linkini atacağım onu kurup kaldırabilirsiniz.

Yok program kapalıyken yavaş çalışmaya başladı. Birkaç program daha kurmuş onları kaldırıyorum şu an.

Bu site doğru değil mi? Yanlış siteden indirmişimdir belki.
Kaldırmayın ben size bir kaldırma aracı atacağım o komple silecek 1 dakika.
Çoktan kaldırdım 2 program kaldı onları kaldırıyor şu an.
Kaldırmayın ben size bir kaldırma aracı atacağım o komple silecek 1 dakika.
Ama siz yine de atın belki işime yarar.

Bu orijinal sitesi bu program indirin kurun ve sileceğiniz programı kökten siler.

Ama siz yine de atın belki işime yarar.

Attığınız site orijinal sitesi evet.

Geri
Yukarı