Ücretsiz video edit programı

Öncelikle merhaba. YouTube kanalı açmak istiyorum. Videolarımda kesme ve basit montajlar yapabileceğim ücretsiz video edit programı var mıdır?
Tavsiyeleriniz nelerdir? Teşekkürler:D.
Edit: Windows 10 kullanıyorum.
DaVinci Resolve. Çok basit bir program değil ama iş görecektir. Bir bakın derim.

Peki benim istediğim gibi bir program var mıdır?
Yani şu şekilde ; istediğiniz gibi değildir dediğim bu programla profesyonel edit yapanlarda var. O anlamda söyledim. Sizin yapmak istediğiniz basit editler davinci resolve'de kolayca yapılabilir.
Camtasia Studio 8 filmora veya Sony Vegas yardımcı olacaktır.
Hocam ama ücretsiz kullanırsak video içinde ekranda kocaman techsmith yazması hoş durmaz bana sorarsanız. :D

Diğer arkadaşlarında dediği gibi, DaVinci Resolve. İlk başta kullanım açısından zor gelebilir fakat edit yapa yapa kısa bir sürede öğrenirsin. Yaklaşık 4-5 aydır Resolve kullanıyorum ve renderı ciddi anlamda daha hızlı. Edit kısmı kullanıcı dostu ve sade. DaVinci Resolve
İngilizce'den anlayabiliyorsan bu kanaldaki kısa süreli eğitimlere bakabilirsin. Gayet işine yarar ve kafandaki soruları cevaplar. Video Editing in a Minute

Bu kısımları bu şekilde doldurup sağ alttaki "Kayıt olun & İndirin" butonuna basarak indirebilirsiniz.

1592738067880.png

Geri
Yukarı