Ücretsiz Video Kayıt Programı Önerisi

Siz OBS kullanın piyasadaki en iyi kayıt programı üstelik tamamiyle ücretsizdir. Ekran kaydının yanı sıra canlı yayın, ses kaydı, kamera kaydı ve çokça özelleştirme ile "sahne" gibi kaydı kolaylaştırma özellikleri mevcut. Kullanımı göründüğü gibi değil gayet kolay.

Son düzenleyen: Moderatör:
Siz OBS kullanın piyasadaki en iyi kayıt programı üstelik tamamiyle ücretsizdir. Ekran kaydının yanı sıra canlı yayın, ses kaydı, kamera kaydı ve çokça özelleştirme ile "sahne" gibi kaydı kolaylaştırma özellikleri mevcut. Kullanımı göründüğü gibi değil gayet kolay.
Streamlabs OBS daha az sistem kaynağı tüketip daha çok özelliğe sahip.

OBS de kayıt yaparken oyun kasmıyor ancak kayıtı izleyince sürekli donduğunu görüyorum ne yaptıysam çözemedim.

OBS de kayıt yaparken oyun kasmıyor ancak kayıtı izleyince sürekli donduğunu görüyorum ne yaptıysam çözemedim.
Oyun açıkken izliyorsanız veya 3. parti video programı kullanıyorsanız olabilir. Bende oyun açıkken kaydı izlediğimde drop giriyor videoya ama normalde bir sorun yok.
Streamlabs OBS daha az sistem kaynağı tüketip daha çok özelliğe sahip.
Aynı program sayılır. OBS'nin motoru kullanılıyor sonuçta :)

Ayni sorun bende de var. Ne yap ne et çözemedim o sorunu, sanki videoları 15fps çekiyormuş gibi geliyor.

Ayni sorun bende de var. Ne yap ne et çözemedim o sorunu, sanki videoları 15fps çekiyormuş gibi geliyor.
Dediğim gibi, oyun açıkken izliyorsanız veya 3. parti video programı kullanıyorsanız olabilir. Onun dışında programda sağ altta kayıt halindeki kare sayısına bakın. Ayarlardan düşük kare sayısı seçili ise o karenin üstüne çıkmayacaktır.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı