Ücretsiz web hosting

Bu hizmeti kullanmak yerine InfinityFree kullanmak daha mantıklı. Bu güne kadar demo olarak birçok projede kullandım hiçbir sorun yaşamadım, ufak işler için hosting almak yerine InfinityFree gibi hizmetleri kullanmak daha mantıklı.

Bu hizmeti kullanmak yerine InfinityFree kullanmak daha mantıklı. Bu güne kadar demo olarak birçok projede kullandım hiçbir sorun yaşamadım, ufak işler için hosting almak yerine InfinityFree gibi hizmetleri kullanmak daha mantıklı.
InfinityFree dosya boyutunu 10MB ile sınırladığı için bana yetmiyor.

10 MB mi? Ben en son 1.5 sene önce kullandım. En son 10 GB idi.
Bir dosya boyutu olarak 10MB sınırlıyor, disk alanı 19GB civarı olması lazım. Eğer web alanında proje yapıyorsun zaten 10MB'i geçen bir şey yaptıysan onu yükleme siteye daha iyi. :D

Evet tek dosya boyutu düşük kalıyor bana. 250MB'lik bir ZIP dosyası yüklemem lazım.
Dosyaları 10'lu 10'lu ayırıp 25 turda yükleyin? Projeyi görmediğim için düz mantık söylüyorum. Bu arada 250MB ne projesi var? Daha doğrusu projeleri var?

Tek proje. Ben yapmadım. Bir kurulum dosyası. Dosya tek parça olmalı. O yüzden bölemem.
250MB'lik bir projenin InfinityFree'nin ücretsiz sağladı sunucuda verimli çalışacağını sanmıyorum. Öyle bir projeyi kullanacaksanız; daha yüksek donanımlı bir makine kiralamanız gerekli.

Tek proje. Ben yapmadım. Bir kurulum dosyası. Dosya tek parça olmalı. O yüzden bölemem.
Anladığım kadarıyla başkalarıyla paylaşmak için dosya yükleyeceksiniz. Buna gerek yok. Drive üzerinde yükleme yapıp link vermek çok daha iyi tercih olur. Öyle değilse de başka çözümlere yönelin.

Yeni konular

Geri
Yukarı