Web hosting önerisi

MakeRKereM

Hectopat
Makaleler
3
Daha fazla  
İyi akşamlar değerli forum üyeleri. Bu günlerde bir projem için web hosting arıyorum. Kısaca ucuz ve cPanel olması tarafındayım. Kendi kullandığınız kaliteli bir hosting arıyorum. Yarıyolda bırakmayacak. Kendi domainim var proje için. Onu bağlamayı düşünüyorum. Ücretsiz SSL'i de olursa iyi olur.

Son düzenleyen: Moderatör:
İyi akşamlar değerli forum üyeleri. Bu günlerde bir projem için web hosting arıyorum. Kısaca ucuz ve cPanel olması tarafındayım. Kendi kullandığınız kaliteli bir hosting arıyorum. Yarıyolda bırakmayacak. Kendi domainim var proje için. Onu bağlamayı düşünüyorum. Ücretsiz SSL'i de olursa iyi olur.

Projenin ne olduğuna bağlı olarak gereksinimler değişir yani buradan kullandığımız hostu önermemiz doğru olmaz. SSL konusunda Cloudflare kullanabilirsin tamamen ücretsiz SSL veriyorlar. Proje ne üzerine kullanımlar ne kadar olacak.

Birkaç aydır verimin.com.tr kullanıyorum. Gayet memnunum şimdilik. Bilindik firmalarda guzel.net.tr falan var ama hizmetinin kalitesi ile orantılı olarak fiyatları da yüksek.

Projenin ne olduğuna bağlı olarak gereksinimler değişir yani buradan kullandığımız hostu önermemiz doğru olmaz. SSL konusunda Cloudflare kullanabilirsin tamamen ücretsiz SSL veriyorlar. Proje ne üzerine kullanımlar ne kadar olacak.
Hocam yazılım konusunda bir blog ve forum sitesi olacak. Forum kurallarından dolayı ismini söylemem reklama girer. Depolanması yüksek veya sınırsız olmalı yani.

Ben guzel.net.tr kullanıyorum hem ucuz hem cPanel hem bedava SSL var. Yılbaşına yakın bir tarihte indirimi olmuştu ben de kişisel domainim için almıştım.

Geri
Yukarı