Ücretsiz Windows 11 nasıl etkinleştirilir?

sopikhant

Hectopat
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
MSI Geforce 1660 TI AMD Ryzen 5 3600 B450M S2H V2 Corsair 8GB 3600MHz Ram Seagate 500GB HDD Gigabyte 240GB SSD
Windows 11 Home sürümünü kullanıyorum. Nasıl etkinleştireceğim?

Son düzenleme:
Madem ücretsiz etkinleştirmenin cevabını veremeyecektik konuya bir moderatör cevap versin kilitleyin gitsin mesajımı silmenize gerek yoktu?

Bu key neden bu kadar ucuz anlamadım Windows 10 Home bile 25-30 civarında dolaşıyor?

Bilemem. Ama dün aldım ve işe yaradı. Windows 11'de kullandım lisansı. Temiz kurulum mevcut yükseltme değil.

Madem ücretsiz etkinleştirmenin cevabını veremeyecektik konuya bir moderatör cevap versin kilitleyin gitsin mesajımı silmenize gerek yoktu?
Ben birşey yapmadım.
Bilemem. Ama dün aldım ve işe yaradı. Windows 11'de kullandım lisansı. Temiz kurulum mevcut yükseltme değil.

Dostum, şimdi ben bu senin attığın anahtarı satın alırsam Windows 11 de kullanabilir miyim? Pro veya Home?
Cevap verebilmen beni mutlu eder. Çünkü çıldırma derecesine geldim, sabahtan beri bunun ile uğraşıyorum.

Ben birşey yapmadım.
Senlik bir şey yok zaten moderatörler sildi. Ücretsiz etkinleştirmenin bir yolunu göstermiştim diye.
Tekrar atarsam yine silecekler yapacağım bir şey yok.
Cevap verebilmen beni mutlu eder. Çünkü çıldırma derecesine geldim, sabahtan beri bunun ile uğraşıyorum.
Windows 11'de kullanabilirsin o keyi.

Senlik bir şey yok zaten moderatörler sildi. Ücretsiz etkinleştirmenin bir yolunu göstermiştim diye.
Oww, anladım dostum haklısın.
Tekrar atarsam yine silecekler yapacağım bir şey yok.

Windows 11'de kullanabilirsin o keyi.
Home veya Pro fark eder mi?

Geri
Yukarı