Ücretsiz Windows 11 nasıl etkinleştirilir?

Windows 10 Home almam gerekiyormuş. Windows 11 Home'da kullanabilmem için. Bir link var mı önerebileceğiniz?

Pek bilgim yok keyler hakkında senin cihazın ile uyuşur mu bilmiyorum ama bunu almak daha güvenilir gibi.

Dostum, şimdi ben bu senin attığın anahtarı satın alırsam Windows 11 de kullanabilir miyim? Pro veya Home?

Cevap verebilmen beni mutlu eder. Çünkü çıldırma derecesine geldim, sabahtan beri bunun ile uğraşıyorum.

Attığım keyi Windows 11'de kullanabilirsin. Ama attığım Pro sürümü için.

Pek bilgim yok keyler hakkında senin cihazın ile uyuşur mu bilmiyorum ama bunu almak daha güvenilir gibi.
Attığım keyi Windows 11'de kullanabilirsin. Ama attığım Pro sürümü için.
Windows 10 Home Son Sürüm (2021) Dijital Lisans Retail Key -Adınıza Faturalı- -Hemen Teslim- (Sağ Alttan"Amazon'daki Diğer Satıcılar" Kısmından NetBilişim Mağazasından Sepete Ekleyiniz) : Amazon.com.tr: Bilgisayar 15.30 da bunu sipariş verdim. En son dağıtıma çıktığına dair Amazon'dan mail geldi. Mesajınızı şimdi gördüm.

Ben bir şey yapmadım.

Dostum, şimdi ben bu senin attığın anahtarı satın alırsam Windows 11 de kullanabilir miyim? Pro veya Home?

Cevap verebilmen beni mutlu eder. Çünkü çıldırma derecesine geldim, sabahtan beri bunun ile uğraşıyorum.

Hocam normal yükleyin anahtarım yok deyin, sadece Windows'u etkinleştirin yazacak sadece, kişiselleştirme ise serbest Windows 11 de.(ben Windows 10'u anahtarım yok diyerke yükledim, 11'e yükseltebildim, sadece o yazı oldu kişiselleştirmeye falan izin verdi.
Yani attığın linkten Windows 10 Pro alsak da istediğimiz zaman Windows 11'e updateleyebiliyor muyuz?

Hocam ben key girmeden bile 10'dan 11'e yükselttim, eğer key ın kendisini diyorsanız sadece Windows 10 keyleri ücretsiz yükseltilebiliyor.

Hocam normal yükleyin anahtarım yok deyin, sadece Windows'u etkinleştirin yazacak sadece, kişiselleştirme ise serbest Windows 11 de.(ben Windows 10'u anahtarım yok diyerke yükledim, 11'e yükseltebildim, sadece o yazı oldu kişiselleştirmeye falan izin verdi.
Hocam şuan sistem Windows 11 Home bugün temiz kurulum yaptım ve bende de yazı yok ama kişiselleştirme ayarları kapalı.

Yani attığın linkten Windows 10 Pro alsak da istediğimiz zaman Windows 11'e updateleyebiliyor muyuz?

Yükseltmek farklı. Onu zaten ücretsiz yapabiliyorsun. Windows 11'de Windows 10 keyi girersen Windows etkinleşiyor.
Hocam şu an sistem Windows 11 Home bugün temiz kurulum yaptım ve bende de yazı yok ama kişiselleştirme ayarları kapalı.

Bence Pro sürümüne yükseltin. Pek bir fark yok zaten.

Geri
Yukarı