Ücretsiz Windows Kodu Aldım Sorun Olur Mu?

Zerolite

Kilopat
Makaleler
1
Daha fazla  
Dostlar bir sitede Windows 10 kodunun ücretsiz verildiğini gördüm, ancak sonra sipariş verince sizden alan adı almanızı istedi. Altta da mevcut alan adı girin vardı, bende daha önce tasarımını yaptığım sitenin adını yazdım ve giriş yaptım. Gerçekten kod geldi ve çok şaşırdım ancak bu site de verilen koddan hackleme işlemi virüs vb bir durum olabilir mi? Cevaplarınızı bekliyorum.

Yanlış bilgi
Dostlar bir sitede Windows 10 kodunun ücretsiz verildiğini gördüm, ancak sonra sipariş verince sizden alan adı almanızı istedi. Altta da mevcut alan adı girin vardı, bende daha önce tasarımını yaptığım sitenin adını yazdım ve giriş yaptım. Gerçekten kod geldi ve çok şaşırdım ancak bu site de verilen koddan hackleme işlemi virüs vb bir durum olabilir mi? Cevaplarınızı bekliyorum.

Ücretsiz verilme ihtimali yok Microsoft'un izin verdiği yerler 30TL gibi fiyatlara satıyor ücretsiz kesinlikle yasa dışıdır. Yakında kullanıma kapatılır. Ya da virüs vs. olabilir.

Kod ile hackleme yapılabilir mi bilmiyorum. Ben sanmıyorum ama daha tecrübeli ve bilgili arkadaşlar cevap verecektir. Ama öncelikle kodunuzun hangi tür kod olduğunu öğrenmenizde de fayda var. Kodunu birkaç gün ya da ilerleyen zamanlarda iptal de edilebilir.

Ücretsiz verilme ihtimali yok Microsoftun izin verdiği yerler 30tl gibi fiyatlara satıyor ücretsiz kesinlikle yasa dışıdır yakında kullanıma kapatılır. Yada virüs vs. olabilir.
İzin verdiği yerler 30 TL gibi bir fiyata satıyor diye bir şey söz konusu değil. Çalıntı kodlardan bahsediyorsunuz.

Dostlar site bu sanırım güvenli bir yer çünkü site alırken yanında veriyorlar internette verilen oem keylerden olabilir mi acaba? yanıtlar da türkçe değil
;
Daha doğrusu yanıtlar türkçe ama yetkililer yabancı

Dostlar site bu sanırım güvenli bir yer çünkü site alırken yanında veriyorlar internette verilen oem keylerden olabilir mi acaba? yanıtlar da türkçe değil
;
Daha doğrusu yanıtlar türkçe ama yetkililer yabancı
Key türünüzü öğrenmek için:

Geri
Yukarı