Üçüncü buluşma

Malum konuya olayı bağladım. Biraz soğuk duş etkisi yarattı tabii bir müddet ortamı soğuttum. İlla bunu yapman mı gerekiyordu oldu mu vs. dedi. Bunu konuşmamız gerekiyordu artık dedim.

Çok yanlış bir davranış. Bu tarz konuları kız düşünüp açmalı, siz erkekler değil.

Arkadaş kalmamız gerektiğinden bahsetti. Sana ekstra bir ilgi de göstermedim kendimi yanlış ifade ettiğimi düşünmüyorum ama sen ne istersen o şekilde davranırım, beni engelle benimle konuşma dersen veya tam tersi bir şey olmamış gibi samimi devam edelim dersen onu yaparım diyerek tüm kararı bana bıraktı.

Klasik. Muhtemelen ona karşı bir çekim yaratmıyorsun fakat ilginden hoşlanıyor, dolayısıyla seninle iletişimi kesmek yerine seni yedek olarak cebine atmayı tercih ediyor.

Daha sonrasında sanki bunları 15 dk önce hiç konuşmamışız gibi ilk başlardaki samimi sohbete geri dönmeye başladık. Dayanamadık resmen. Sohbet araç muhabbetine geldiğinde; alırsın beraber gezeriz uzaklara gideriz takılırız gibi gerçekten benim de hoşuma giden şeyler söyledi. Bu harbiden hoşuma gitti. Çok samimi kız arkadaşının yakında buraya geleceğinden bahsetti. Sende gelirsin otururuz kaynaşırız falan yaptı. Bu da gayet iyi.

İyi falan değil, kızın dediklerine değil yaptıklarına bakacaksın. Seni Friendzone'a atan kızdan bahsediyoruz şu anda.

Sonrasında sohbet farklı farklı yerlere gitti bel altına bile girdik. Seks muhabbetinden tut her şeye kadar. Daha sonrasında nasihat tadında şeyler söylemeye başladı. Takmaya değmez s. Ktir et gibisinden.

Hatunla seks konuşulmaz, seks yapılır. Konuştuğun takdirde aranızdaki çekim azalır. Yine burada büyük pot kırmışsın.

Sohbeti kesme gibi bir intihara giremem. Vazgeçemem.

Yokluk zihniyetinde olduğun için büyük ihtimalle. Sen bu kafayla hatunlarla zor başarılı olursun.

İbretlik vaka.

Çok yanlış bir davranış. Bu tarz konuları kız düşünüp açmalı, siz erkekler değil.

Klasik. Muhtemelen ona karşı bir çekim yaratmıyorsun fakat ilginden hoşlanıyor, dolayısıyla seninle iletişimi kesmek yerine seni yedek olarak cebine atmayı tercih ediyor.

İyi falan değil, kızın dediklerine değil yaptıklarına bakacaksın. Seni Friendzone'a atan kızdan bahsediyoruz şu anda.

Hatunla seks konuşulmaz, seks yapılır. Konuştuğun takdirde aranızdaki çekim azalır. Yine burada büyük pot kırmışsın.

Yokluk zihniyetinde olduğun için büyük ihtimalle. Sen bu kafayla hatunlarla zor başarılı olursun.

İbretlik vaka.

Bana kısa ve öz tavsiyelerini yazar mısın? Kafam çok karışık.

Bu kız sana karşı bir adım atana kadar sen bir şey yapmayacaksın bu kadar basit. Arkadaş kalmak istemediğini zaten belirtmişsin.

Konudan alakasız, alternatifler edinmeni öneririm. Bolluk zihniyetini kendine yedir.

Bu kızla yazışmaya devam ediyorum. Kopmak istemiyorum. İş gereği yazışmak zorunda olduğumuz için araya birkaç sohbet daha sıkıştırıyoruz.

@Matrixxx7 Hocam yaş aralığınız benim için oldukça fazla ama gene de söylemek istiyorum. Öncelikle bütün mesajlarınızı okudum ve anladığım kadarıyla kız sizi arkadaş çevresi altında yedeğe çekmiş. Eğer hala bir şeyler düşünüyorsanız kıza verebileceğiniz tüm ilgiyi verin ve onu pohpohlayın. Daha sonrasında o ilgiyi birden kesin. Bu yapacağınız şey karşı tarafın kafasını karıştıracak ve sizi kaybetmekten korkacak. 3 yaşındaki kız yeğenimden 30 yaşındaki kadınlara kadar hepsinde bu taktiğin işe yaradığını gördüm.

Tam diyecektim buluşma gelmedi mi diye gördüm. Beğenmedim tarzı konuşup friendzone ayaklarına yatmış. Joseph dediği gibi yedekte tutma olayı. Başka kız mı yok? Sal geç hocam.

Konuyu bayağıdır takip ediyorum, gerçekten çok üzdü hocam, en azından anlayışlı biriymiş, başkası olsa öyle yapmayabilirdi. Sağlık olsun, hala umut var mı? Orası opsiyonel.

Hocam merhaba, şöyle söyleyeyim gerçekten çok anlayışlı tatlı biri. He çok mu güzel değil ben dışarıda ondan güzel bir sürü kız bulurum ama farklı çekiciliği var. Umut var mı konusu yani bana aslında ilk buluşmamızda da yazışmalarımızda da aşk-ilişki olayları onu yorduğunu hiç işi olmadığını hep söylerdi. Ben sadece şansımı denedim olmadı. O konuşma sonrasında da daha 10 dakika önce konuşmamış gibi olayı dalgaya vurduk. Ben arkadaşlığımı da bitirebilirdim ama bu çok daha üzerdi beni. Bundan sonraki süreçte ilk günlerdeki gibi nasılsak yine o şekilde arkadaşlığımız devam edecek. He umut nasıl olur ondan kaçarak iletişimi kopararak değil daha da yakınlaşarak olur. Beraber takılırız plan yaparız araç alırsın uzaklara gideriz muhabbeti yapmıştı mesela. Şunu söyleyeyim, bu kıza çok ısrar etsem sevişiriz bile. An gelir bu da yaşanır hiç şaşırmam.

@Matrixxx7 Hocam yaş aralığınız benim için oldukça fazla ama gene de söylemek istiyorum. Öncelikle bütün mesajlarınızı okudum ve anladığım kadarıyla kız sizi arkadaş çevresi altında yedeğe çekmiş. Eğer hala bir şeyler düşünüyorsanız kıza verebileceğiniz tüm ilgiyi verin ve onu pohpohlayın. Daha sonrasında o ilgiyi birden kesin. Bu yapacağınız şey karşı tarafın kafasını karıştıracak ve sizi kaybetmekten korkacak. 3 yaşındaki kız yeğenimden 30 yaşındaki kadınlara kadar hepsinde bu taktiğin işe yaradığını gördüm.

Bunu yapmadığımı mı düşünüyorsun? 🙂 Hiçbirinden etkilenmedi, sorup merak ettiği olmuştu tabii ama sonra hep zararıma oldu. Bir sürü rakibim var, kızın etrafında eski sevgilileri dahil çok yazan var dediğine göre. Hiçbirini istemediğini tamamen kendine odaklandığını, ve hatta bana; bak öyle eminim ki 3-4 ay içinde sevgili yaparsam gel suratıma tükür olur mu diye de lafı oldu.

Tam diyecektim buluşma gelmedi mi diye gördüm. Beğenmedim tarzı konuşup friendzone ayaklarına yatmış. Joseph dediği gibi yedekte tutma olayı. Başka kız mı yok? Sal geç hocam.

Hocam sevgili ihtimali olayı bitti zaten. Başka kızlara istek atıyorum yazıyorum falan. Ama bu kızla iletişimimi kesmek istemiyorum. Biz zaten ilk olarak iş arkadaşı ve daha sonra da benim sohbetimi beğendiği için buluşup samimi arkadaş olduk hoşuna gittim arkadaş olarak. Kaldığı yerden devam o zaman. Her şeyi bitirmenin bana zararı büyük olurdu. Kendime eziyet etmek istemedim.

İş dışında konuşmayın.

Yapamam ikimize de yazık olur.

Mesela bu kısımda ben normal bir kızdan biraz daha susup olayı tamamiyle ciddiye almasını tamamiyle benim konuşmamı istemesini beklerdim. Görüşmenin sonlarına doğru da nasihat gibi cümleler söyledi. Kısacası olayı ciddiye bile alamadık. Tabii bir noktada ciddiye aldı falan ama unuttuk sonra. Bu konuyla ilgili en ciddi cümlesi yanlış insan yanlış zaman idi. Yanlış zaman olayına katılırım ama yanlış insana katılmıyorum.

Ona bundan sonra bakışlarım arkadaş gibi olmayacak her zaman olduğu gibi. Ama diyorum, ne zaman olur bilmiyorum ama bu kızla en kötü ihtimal ateşli bir öpüşme görüyorum. O bakışlar boş bakışlar değil.

Son düzenleme:

Geri
Yukarı