UEFA Avrupa Konferans Ligi için ne düşünüyorsunuz?

Tcoat

Hectopat
Makaleler
1
Daha fazla  
2021-2022 sezonunda başlaması planlanan organizasyonun. Liv-Man. City-PSG-Real Madrid gibi dev kulüplerle karşılaşmamızı artık bir rüya haline getirecek olan organizasyon hakkında ne düşünüyorsunuz? Benim görüşüm: Ülkemizdeki futbolun ne kadar kalitesiz olduğunu çok acı bir şekilde hatırlattı. Belki bu kupayı kazanabiliriz ancak sanırım asla bir daha şampiyonlar ligi seviyesine gelemeyeceğiz.

Son düzenleyen: Moderatör:
Çok iyi oldu bizim için. Ülke puanı yerlere düştü son yıllarda. Ben bu turnuvayı kazanabileceğimizi düşünüyorum.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Ve akıllara Fenerbahçe'nin Vardar'ı.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Galatasaray'ın da Östersunds'u bile yenemediği gelir 😳

2021-2022 sezonunda başlaması planlanan organizasyonun. Liv-man. City-psg-Real Madrid gibi dev kulüplerle karşılaşmamızı artık bir rüya haline getirecek olan organizasyon hakkında ne düşünüyorsunuz? Benim görüşüm: Ülkemizdeki futbolun ne kadar kalitesiz olduğunu çok acı bir şekilde hatırlattı. Belki bu kupayı kazanabiliriz ancak sanırım asla bir daha şampiyonlar ligi seviyesine gelemeyeceğiz.

Eskiden futbol çok güzeldi Fenerbahçe artık hiç şampiyonlar ligi'ne gidemeyecek.

Türk takımına verilen para 20-35M arası ilk 4'e girenler için. Peki Premier Lig takımına kaç para veriliyor? Kaç senedir parasını boşa harcayan Chelsea hala para babası.

Türk sınırlaması da kalktı artık Mert Hakan, Tarık Çamdal gibi boş adamlara para da verilmeyecek.

Fenerbahçe'yi tutuyorum fakat holigan olarak değil ve takım senelerdir boşuna para harcıyor.

O kulüplerle karşılaşmamızın rüya haline gelmesi daha iyi. Çünkü 40 yılda bir katılan kulüplerimiz onda da rezil olduğu ile kalıyor. Çünkü tam bir kaos hakim. Bakıldığında hem ekonomik hem de kağıt üstünde bizden daha zayıf kulüpler çok daha başarılı olabiliyorlar. Demek ki sorun bizde. Çünkü bir sistem ve düzen var. Ayrıca Şampiyonlar Ligi'ni bizim kulüplerimiz artık sadece bir ek gelir kaynağı olarak görüyor. Gruplara kalayım yeter mantığı hakim.

Yeni konular

Geri
Yukarı